Arama sonuçları: *

1. G

Bilgisayarı ıslak bez ile temizledim ve görüntü gelmiyor

Statik elektrik olayı nedir ? Sorunun bu olup olmadığını nasıl anlarım peki ?
  2. G

Dün sabah oldu bu olay dünden beri parçaları söktüm oda sıcaklığında kurumaya bıraktım. Kurutma makinası ile de kuruttum. Değişen bir şey yok hala aynı şuan 1662391991 Parçaların hepsi çalışıyor ekran kartının fanları da dönüyor
  3. G

Evet psı kapatıyorum güç kablosunu çekiyorum sonra power tuşuna uzun basınca 0.5 saniye kadar pc’ye hızlıca elektrik geliyor
  4. G

Bu güç kablosunu çıkarıp power tuşuna basma işlemini mi diyorsun ? Onu yaptım basılı tutunca bilgisayar 1 saniyeliğine açılıp kapanıyor.
  5. G

Bezi ıslatıp iyice sıktım su damlamıyordu. 1662391646 Tamam kanka
  6. G

Ekran kartını komple sökücem içine bakıcam zaten çalışmıyor bozarsam da komple gitsin yapacak bir şey yok.
  7. G

Bilmiyordum hata yaptım komikliğini başka yerde yap.
  8. G

Tozlar çok yapışmış çıkmıyor diye bezi ıslatıp öyle sildim parçaların bu kadar hassas olduğunu bilmiyordum şimdi ne olmuş olabilir ve tamir edilebilir mi ? (Tüm parçalar çalışıyor aslında)
  9. G

Arkadaşlar ekran kartını ve anakartı ıslak bez ile sildim. Şimdi tüm bileşenler çalıştığı halde ekrana görüntü gelmiyor onboard takıyorum yine görüntü yok ben komple bilgisayarı yaktım mı acaba ?
  10. G

GTA 5 bu şekilde kalsa sorun olur mu ?

Teşekkürler arakdaşlar.
  11. G

GTA 5 bu şekilde kalsa sorun olur mu ?

Arkadaşlar GTA 5'i sipraiş ver dedim ve bu şekilde bekletiyorum yeni internetim geldiğinde indireceğim tekrardan ücretli olursayükle butonuna tıkladığımda para talep eder mi? ?
  12. G

tt altyapı döşeme süreci nedir ?

ne yapılması gerekiyor ki ona göre müşteri hizmetlerini arar söylerim.
  13. G

tt altyapı döşeme süreci nedir ?

Arkadaşlar türk telekom evime fiber optik kablo döşedi ankastre kutusunuda koydu fakat internetten altyapı sorguladığımda hala 11mbs en yüksek hız diyor ne zaman kullanılabilir hale gelecek bilgisi olan varmı ?
  14. G

Türk telekomun upload hızını yükseltmesi.

Benim de düşüncem virüs bitene kadar.
  15. G

Türk telekomun upload hızını yükseltmesi.

Arkadaşlar bu hız geçici olsrak mı yükseltildi yoksa kalıcı olarak mı ?
  16. G

Pubg'de 7.1 mi daha iyi yoksa stereo olarak ses kasmak mı ?

Stereo daha iyi diye duydum ama size bir sorayım dedim
Top Bottom