Neler Yeni

Bilgisayarı ıslak bez ile temizledim ve görüntü gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Caner
Bezi ıslatıp iyice sıktım su damlamıyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam kanka

Elektriği komple kes saç kurutma makinesi ile iyice ısıtarak anakarta ekran kartina diger bilesenlere doğru tut 10 dakika boyunca yap bilgisayarı gunes goren bir yere koy 1 gun boyunca orda dursun bir ihtimal açılır sakın elle mudahale etme bozarsın

gokhan59

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Gökhan
Elektriği komple kes saç kurutma makinesi ile iyice ısıtarak anakarta ekran kartina diger bilesenlere doğru tut 10 dakika boyunca yap bilgisayarı gunes goren bir yere koy 1 gun boyunca orda dursun bir ihtimal açılır sakın elle mudahale etme bozarsın
Dün sabah oldu bu olay dünden beri parçaları söktüm oda sıcaklığında kurumaya bıraktım. Kurutma makinası ile de kuruttum. Değişen bir şey yok hala aynı şuan

Neden böyle bir şey yaptin? Fanlar donuyormu ? İnsAllah sadece bir parçaya zarar gelmiştir.
Parçaların hepsi çalışıyor ekran kartının fanları da dönüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Caner
Dün sabah oldu bu olay dünden beri parçaları söktüm oda sıcaklığında kurumaya bıraktım. Kurutma makinası ile de kuruttum. Değişen bir şey yok hala aynı şuan
O zaman anakartı işlemciyi söküp fırına atmayı deniycen büyük ihtimalle sorun anakartta

Hasan344

80+ Gold

Parçaların hepsi çalışıyor ekran kartının fanları da dönüyor
Fanlar dönüyor ise ekran kartı sorunu olabilir. Ama parçaları sök tak yaptıysanda olabilir montajdan.

gokhan59

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Gökhan
Statik elektrik olayı nedir ? Sorunun bu olup olmadığını nasıl anlarım peki ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,317
Üyeler
153,368
Son üye
eraymolla
Top Bottom