Arama sonuçları: *

1. Aybars Han

Erkeklere Yakışan Takılar

Yine de dediğim gibi kolye küpe gerek yok kötü duruyor diye düşünüyorum sadelik iyidir (y)
  2. Aybars Han

Boy uzatmak için ne yapabilirim al

sefirim tek sorunun boyun olsun ya
  3. Aybars Han

Eşcinsellik nedir, ne değildir?

olum sen o kadar sorun yaşıyordun gay olmak bu kadar güzelleştiriyor mu hayatını ya ahaahahah
  4. Aybars Han

Asik(galiba) olduğum kişiye karşılık beklemeden sevdiğimi söyledim

aganın gazını da senin kafanı da ... Olum psikopat mısınız siz? Hadi yaptın bir hata sonra olan ya da olacak muhtemel yaptırımlara üzülmek de büyük arsızlık değil mi sizce? Kimlerle yaşıyoruz ya.
  5. Aybars Han

Yaş 17 boy 176.4 kaç olurum 19 a kadar

yav boyun da öyle kısa değil harbi örgütsünüz değil mi şu konuyu açmak yasaklansın forumda yaw
  6. Aybars Han

Erkeklere Yakışan Takılar

Saat hatta bileklik başka takıya gerek yok hocam, erkek adam zırvalarını anlatmıyorum erkekliğiniz küpeyle bozulmaz ama kötü durur bence.
  7. Aybars Han

Dışarı mı Çıkmalıyım? Evde mi Durmalıyım?

olum tabi ki maç sırf rank kasmak mı derbi mi denilse yine neyse arkadaşların o kadar toplanıyormuş.
  8. Aybars Han

FB-GS MAÇINI DONMADAN NASIL İZLEYEBİLİRİM?

Lütfen kaçak izlemeyiniz, Bein sportstan üyelik alarak kasmadan izleyebilirsin.
  9. Aybars Han

Boy uzatmak için ne yapabilirim al

Şu da forum'a bi uğrayayım özledim diyorum konulara bakıyorum minimum 2 tane boyum nasıl uzar daha fazla uzar mı konusu arkadaş örgüt müsünüz siz genetiğiniz varsa uzarsınız yoksa uzamazsınız şu konulara böyle 10 tane cevabım vardır yeter a' yeter. Koskoca da forum = Technopatta gereksiz ban...
  10. Aybars Han

Saç egzaması sorunu / Yaşamış olan var mı acaba?

Buradaki bitirmekten kastım deride bitirmek değil insanların aa bunda egzama var demeyeceği seviyeye getirmek. Aslında 2 3 gün böyle ben de belki de sonrada olmayacak ama kaşıma isteği beliyor ve kaşıyorsun, bu bence mast ve p''o'dan bile zor. Çünkü egzama var derinde ve kaşımak zorunda...
  11. Aybars Han

Güzel tavsiyeler gelmiş tavsiye veren arkadaşllara teşekkürler, bu illet aslında yüzdeki sivilceden bile beter ciddiyim çünkü yüzdeki sivilcenin tek sorunu dış görünüş. Bunda ise saçını kaşıdıkça kaşıma isteği gelen, saçını dışarı çıkılmaz hale getiren ve günlük motivasyon ve konsantrasyonunu...
  12. Aybars Han

Teşekkürler, ama şunu fark ettim az eskiden saçımı kaşıdığımda çıkardığım kabuk böyle küçük bir şeydi kepeğin biraz saha sert saydam hali gibi ve küçük bir şeydi. Şimdi ise tamamen saç egzaması fotoğraflarında çıkan şey. Onun dışında yağ egzaması biraz daha farklı bir şeymiş anladığım kadarıyla...
  13. Aybars Han

Öncelikle teşekkürler, benim minimum ergenlik başladığından beri çıkıyor. Ama sanki ben de kaşımak tetikliyor, hani zaman geçti kendi kendiliğine çıktı durumu yok. Bu lanet alışkanlığı kazanmasaydım belki de böyle sorunum olmazdı. Üstelik ekşi sayfasını falan okuyunca net benim olay anladım...
  14. Aybars Han

Bunu okuyan bir kaç arkadaşta da vardır bu olay ama benim çevremde yoktu hatta bu yüzden bunun beyaz kepek olmadığını anlatmakta baya güçlük çekmiştim. Aklımda hep egzama mı diye geliyordu şimdi baktım belirtileri vs. net saç egzamasına sahipmişim. Misal sürekli saç kaşıma isteği. Aslında asıl...
  15. Aybars Han

(3. Sezon)DA Forum - Okul Konusu

ne garip konu yine hortlamış :)) okula gideceğiz işte aslında özlüyordum ama tatilde güzeldi.
  16. Aybars Han

Papara vs. İninal ve bilgi

Artık çok geç :d
  17. Aybars Han

Papara gayet avantajlı gibi, komisyon olayı falan da yok neden nays kullanayım özellikleri nelerdir ilk defa duydum.
  18. Aybars Han

Hocam papara'da 18 yaş sınırı yokmuş anladığım kadarıyla. Şok dnr vs. bir çok yerde satılıyor. Hesabı açıp işte oradaki güvenlik kodu vs. işlemleri yaptıktan sonra bir sorun olmaz değil mi? Bionlukta vs. kullanmak için lazım.
  19. Aybars Han

Beyler ben burada hem papara kartı mı ininalı mı tercih ettiğinizi merak ettim hem de 13 yaşında biri olarak nasıl kullanabileceğim hakkında bilgi almak istiyorum. Öncelikle anket hakkında fikrim papara çok daha profosyonel çalışıyor gibi geliyor. İninal bir şey alsan 2 tl ayda 2 tl nefes alsan...
  20. Aybars Han

Victor Osimhen GALATASARAYDA

pensilvanyadan 12 milyon dolarlık para girişimi olmuş. Not: Evladım 5 yediğinizi duydum, bir dahakine bir tane atabilin diye para veriyorum adam akıllı bir şeyler alın. aşisdlaşis bu gassaray banka mı soydu ** bu ne lan bu ne asdaisşdlaişsdkasi
Top Bottom