Neler Yeni

Papara vs. İninal ve bilgi

Papara vs İninal

• Papara

Oylar: 22 100.0%
  • İninal

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    22

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,582
İsim
İsmi ismi.
Beyler ben burada hem papara kartı mı ininalı mı tercih ettiğinizi merak ettim hem de 13 yaşında biri olarak nasıl kullanabileceğim hakkında bilgi almak istiyorum. Öncelikle anket hakkında fikrim papara çok daha profosyonel çalışıyor gibi geliyor. İninal bir şey alsan 2 tl ayda 2 tl nefes alsan 2 tl haraç alıyormuş resmen.
Şimdi ben standart Papara'yı kullanabilir miyim? Yoksa ancak ailem kendi üstüne yapıp bana vermesiyle mi kullanabilirim ve papara edu kart kullanmam zorunlu mu?
Teşekkürler.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Furkan ŞENGÜL
papara best

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,582
İsim
İsmi ismi.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam papara'da 18 yaş sınırı yokmuş anladığım kadarıyla. Şok dnr vs. bir çok yerde satılıyor. Hesabı açıp işte oradaki güvenlik kodu vs. işlemleri yaptıktan sonra bir sorun olmaz değil mi? Bionlukta vs. kullanmak için lazım.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
Beyler ben burada hem papara kartı mı ininalı mı tercih ettiğinizi merak ettim hem de 13 yaşında biri olarak nasıl kullanabileceğim hakkında bilgi almak istiyorum. Öncelikle anket hakkında fikrim papara çok daha profosyonel çalışıyor gibi geliyor. İninal bir şey alsan 2 tl ayda 2 tl nefes alsan 2 tl haraç alıyormuş resmen.
Şimdi ben standart Papara'yı kullanabilir miyim? Yoksa ancak ailem kendi üstüne yapıp bana vermesiyle mi kullanabilirim ve papara edu kart kullanmam zorunlu mu?
Teşekkürler.
Nays Kullan

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
papara için aile izni lazımdı sanki 18 altı

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
çok eskiden ininal kullanıyordum o zaman papara falan yoktu. PayPal vardı türkiyede, onun kartını kullanıyordum, sonra ininale geçtim, tabi o zamanlar 2tl aylık komisyon almaya devam ediyordu ve 2tl büyük paraydı. 2 Paket cips parası ediyordu 2 tl. Şimdi 2 tl ile su alamazsınız. Bence pek fark etmez hangisini isterseniz onu kullanın.

KlausM

80+ Silver
ininalı mö. kullanıyorduk o zamanlar cocuktuk tabi

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre
Teşekkürler.
nays :D

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Papara adamdır. Hala Paparanın Batmanli lisanslı limited kartını kullanıyorum. Görenler aa nerden aldın falan havası oluyor hani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,517
Üyeler
156,346
Son üye
nbvcfg5768
Top Bottom