Arama sonuçları: *

1. S

🔥İndirim 🔥TP-Link UB500, Bluetooth 5.0 Mini USB Adaptör 239TL🔥

Tabi, birden fazla bluetooth cihazi baglanabiliyor. Ben gamepad + kafaustu bluetooth kulaklik bagliyordum ama bir sure sonra kopmalar, algilamamalar yapiyordu o yuzden attim cope, simdi Dark marka bluetooth alici kullaniyorum, onda bu tarz sikintilar yok.
  2. S

Masaüstü pc ile laptop takası mantıklı mı

Monitorun modeli nedir? Olaya sistem performansi acisindan bakmamak gerek, notebook daha komplike bir cihaz oldugu icin ayni fiyata ayni donanimi isteyemezsiniz. Laptop ihtiyaciniz varsa, tasimaniz gerekiyorsa takas mantikli fakat performans acisindan bakarsaniz masaustu sistem daha iyi.
  3. S

🔥İndirim 🔥TP-Link UB500, Bluetooth 5.0 Mini USB Adaptör 239TL🔥

Bunun UB400 olanini kullaniyordum 1 controller, 1 kulaklik baglayinca kafayi yiyordu. Yorumlarda bu modelde de ayni sorunu yasayan olmus alinca mutlaka birden fazla cihaz baglayip test edin.
  4. S

Iphone 13 fiyatı düşüyor?

Apple 'dan yemezse bile enflasyondan her turlu yiyecek ayni iPhone 12 gibi.
  5. S

Iphone 13 fiyatı düşüyor?

Bütün sene bu civarlardaydı diye biliyorum. Çok fazla düşeceğini de sanmam dolar bu şekilde artmaya devam ederken. Sene başında zaten Apple ekstra bir zam daha koyar 40'ı geçer.
  6. S

silinsin

silinsin
  7. S

HANGİ KOLTUĞU ÖNERİRSİNİZ

Bu butcede Thunder Pro daha mantikli gibi ama bunlari denemeden almayin derim. Birebir ayni modelleri denemek zorunda degilsiniz, gidip ofis koltugu deneyin bir magazada. O ofis koltugunun olculeri, sunger kalinligi vb. bilgileriyle alacaginiz modellerinkini karsilastirin denediginizden daha mi...
  8. S

Yardım İphone 15 pro max e nasıl taksit yapılır

Vatan bazı telefonlarda alışveriş kredisiyle peşin fiyatına 3 taksit yapıyordu Fibabank üzerinden, kardeşime iPhone 13'ü öyle almıştım. Sitelerde tek tek ödeme kısmına girip alışveriş kredisi seçeneğini seçip bakın
  9. S

ASUS Dual Radeon RX 7800 XT vs ASUS TUF Gaming RX 7800 XT

3 fanli modelleri tercih etmekte fayda var markadan bagimsiz. Powercolor, XFX bunlarin hepsi ASUS Dual yerine tercih edilir. Ben XFX 7800XT QICK kullaniyorum.
  10. S

2.El Max 3000Tl'ye hangi ekran kartını önerirsiniz?Bilgiler açıklamada

+ olarak DH ikinci elde referansi yuksek arkadaslardan alabilirsiniz, cogu guvenilirdir problem cikmaz. Mesela asagidaki model 1660 Super'lar arasindaki en iyi modellerden biri Gaming X Bir sorunu yoksa, sicaklik ve perf. degerleri normal ise fiyat cok uygun...
  11. S

Kart saglam oldugu takdirde alinir. Cift fanli model alinmali, tek fanli modeller alinmamali. RX580-590 bunlar cok fazla isinan modeller, bunlar zaten alinmamali. 1660 Super, 1070 alinabilir fakat 1070 cok eski ve artik kullanila kullanila bayginlik gecirmistir. 1660 Super nispeten daha guncel...
  12. S

1660 Super alinir 3K 'ya. Fakat karttan anlamiyorsaniz ikinci el isine anlayan biri olmadan girmeyin. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-msi-gtx-1660-super-ventus-6-gb-1197945105/detay...
  13. S

Uzaktan Yurtdışı S24 ultra nasıl getirebilirim? (Maalesef ilimde satan yok)

Donanimhaber 2. El veya Facebook'taki Xiaomi Turkiye grubundan alabilirsin. Ben DH 2. El uzerinden sifir kapali kutu olarak aldim "Zayıf Batarya" isimli uye satiyor, konusu da var. Referanslarini da incelersiniz.
  14. S

Başlangıç gitarı tavsiyesi(elektro)

turkrock'a girip ayni sehirdeki kisilerden yardim isteyebilirsiniz, gitarlarin ikinci el piyasalari %50 'e kadar dusuyor. 20klik gitari 10k'ya bulabiliyorsun ama yine de sifir alinacaksa dedigim markalar bakilabilir. Kozmos, Aria ivir zivir modelleri onermiyorum. Youtube 'dan gitar onerilerine...
  15. S

Başlangıç gitarı tavsiyesi(elektro)

Ses karti oldugu icin ton konusunda bir problem yok demektir, bu durumda les paul modelleri direkt eliyorum. Strat modellere bakabilirsin Squier, SX. Ikinci elde bulabilirsen Squier Affinity Strat modeli olabilir. Yamaha Pacifica 012 ikinci elde alinabilir. Bunlarin haricinde jackson js11 ikinci...
  16. S

ZİO mu ikea markus mu ?

:D markus yıllardır piyasada bulunan en rahat koltuklardan biri. Gaming koltukların %99'undan o konforu alamazsın. Ayarlanabilir kol ve baş desteği olmaması eksi yanıdır sadece. Gaming koltuklar gibi malzemesi de tahta veya plastik değil. Adore manager veya leader bakılabilir aynı bütçelerde...
  17. S

Sıvı soğutmalar seslimi çalışır?

stock soğutucuların soğutma blokları ince, küçük, fanları da 8-9cm ve RPMleri çok yüksek. Haliyle soğutmak için daha fazla efor harcıyor, daha yüksek hızlarda çalışıyor. Kule tipi soğutmalarda soğutma blokları fazlasıyla büyük, fanlar 12CM. 800-900RPM de R5 7600'ü rahatlıkla soğutur gürültü de...
  18. S

Sıvı soğutmalar seslimi çalışır?

Fandan dolayi degil de pompadan dolayi genelde tikirti sesi cikarirlar. Gece bilgisayari acik birakacaksan sesi gicik edebilir onun haricinde gun icerisinde rahatsiz edecek bir ses yapmaz. Ben tamamen sessizlikten yana oldugum icin hava sogutma tercih ediyorum.
  19. S

Yardım HANGİ İPHONE TERCİH ETMELİYİM

Yani 15 alınca 16'da gözün kalacaksa 16'yı bekle derim. Ben 15PM yerine S24 Ultra aldım ama gözüm 15PM 'de kaldı :) Keyfine kalmış bir şey, beklerim diyorsan bekle aklındakini al.
  20. S

Yardım HANGİ İPHONE TERCİH ETMELİYİM

4+4 standart, ücreti dahilinde 2+2 daha uzatılıyor SIM başına yine. 2 aylık uzatmalar 500-1000tl arası şu an. IMEI tamamen kapandıktan sonra 2 ay uzatılıyor, 24 saat içinde aktif oluyor. Normal şartlarda da minimum 4+4 ve ücretli +2 yapılabiliyordu yine. Şu an kayıt etmeden 1 sene boyunca...
Top Bottom