Arama sonuçları: *

1. stafer4

Anakart önerileriniz nelerdir ?

Anakart yükseltmek istiyorum. Ddr5 sistemim var. 13600kf 4080 sistemim. Ne önerirsiniz ?
  2. stafer4

Radeon 20.7.2 sürücüsü

5700xt ile bende rahat kullanıyorum bir sorun yaşamadım.
  3. stafer4

7 saattir dağıtımda yazıyor hala

banada aynısı olmuştu 7 gibi gelmişlerdi dert etme en kötü yarın getirirler.nasıl olsa hafta sonu değil.
  4. stafer4

itopya hakkında

Çok yoğun olduklarında telefon ile ulaşmak zor olsada en iyisi bence
  5. stafer4

sol üstteki fps gostergesi

msi ekran kartı veya işlemci gibi şeyler gerekli mi kullanabilmem için ?
  6. stafer4

ryzen 3600x rx 5600xt sistem kaç w psu gerekir?

Dün geldi kendi sistemim. 650 w yetiyor bir sıkıntım yok şükür. 5700xt ve 3600x
  7. stafer4

sol üstteki fps gostergesi

Arkadaşlar yeni sistemim için deneme yapıcam oyunlarda fakat nasıl yaparım bilmiyorum. SOL ÜST kısımda GPU CPU RAM FPS değerlerini gösteren programı nasıl kullanırım nerede bulurum veya kullanabilmem için bir firma donanımına sahip olmalımıyım ?
  8. stafer4

Taahüt bozma ücreti?

1 veya 2 çok farkader ona göre hesaplayın.
  9. stafer4

Steam Siyah Ekran

Bİlen birisi varsa buraya etiketlerseniz sevinirim.Teşekkürler 1594417143 Umarım düzelir.Teşekkürler
  10. stafer4

Steam Siyah Ekran

genel derken sizde mi aynı sorunu yaşıyorsunuz şuan ?
  11. stafer4

Steam Siyah Ekran

Benim sorunum steam arayüzünde. Şu ki. arayüz bir süre boyunca siyah ekran veriyor belli aralıklar ile mesela_10 saniyede 1. (sadece steam arayüzü.) bunu genellikle kütüphane ve indirilenler kısmında yapıyor şuan. sıkıntı nedir bilen yardımcı olabilir mi ?
  12. stafer4

Yardım Da sistem 2 yasaşadığım sorunlar yardım

Çektiğin videoyu bir youtube hesabın ile yükleyip linkini buradan paylaşarak arkadaşların izleyebilmesini sağlayabilirsin.
  13. stafer4

Ups

teşekkürler 1594283363 teşekkürler
  14. stafer4

Ups

DA-2 sistem sipariş etmiştim. Dün sabah itibariyle kargoya teslim edildi. Kargo öngörülen teslimat kısmında 13.07 gösteriyor.kargocunun bugün dahil yarın zilimi çalma ihtimali var mı ?
  15. stafer4

Yardım internet yok, güvenli

Sorununu yazılı olarakta anlatırsan arkadaşlar daha hızlı yardımcı olabilirler
  16. stafer4

Ryzen 5 3600x Boşta ve Yükte en fazla kaç derece olmalıdır?

Sorun olur mu arkadaş için 90 dereceler ?
  17. stafer4

Cs girerken bu hata ile karşılaştım

Güncellemen yeterli olucaktır
  18. stafer4

Gaming gecesinden aldığım hava soğutucu

Bu fandan kullanan carsa etiketleyebilir misin birkaç görüş daha dinleyip öyle karar verdem güzel olur. Teşekkürler bilgilendirdiğin için
  19. stafer4

Forumdan takip etmeye yeni başladığım için t6 ultrabın popülerliğini yeni yeni gördüm. Şahsen aralarındaki farkı merak etmeden de edemiyorum. Soğutucu olarak yetermi diye düşünüyorum. 3600x gelicrk işlemcim umarım işimi görür
  20. stafer4

GamePower Windrunner ARGB CPU Hava Soğutucusu Kullanan veya bilgi sahibi olanlar iyi veya kötü olarak eleştirilerinizi bekliyorum. Teşekkürler
Top Bottom