Neler Yeni

Steam Siyah Ekran

stafer4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İsmail TURAN
Benim sorunum steam arayüzünde. Şu ki. arayüz bir süre boyunca siyah ekran veriyor belli aralıklar ile mesela_10 saniyede 1. (sadece steam arayüzü.) bunu genellikle kütüphane ve indirilenler kısmında yapıyor şuan. sıkıntı nedir bilen yardımcı olabilir mi ?

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Benim sorunum steam arayüzünde. Şu ki. arayüz bir süre boyunca siyah ekran veriyor belli aralıklar ile mesela_10 saniyede 1. (sadece steam arayüzü.) bunu genellikle kütüphane ve indirilenler kısmında yapıyor şuan. sıkıntı nedir bilen yardımcı olabilir mi ?
Silip tekrar yüklemeyi dene.

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Bir arkadaş daha açmıştı bu konuyu.
Şu anlık bir çözümü yok steamin websitesinden kaynaklı olsa gerek.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Steamde şuanda genel olarak bir problem var herhalde.

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
genel derken sizde mi aynı sorunu yaşıyorsunuz şuan ?
Ben yaşamıyorum. Steam dediğimiz programda bir nevi tarayıcı steamin normal internet sitesine bağlanıyor. Yeni bir pencere açıldığında URL ler gözüküyor zaten. En yakın zamanda bir güncelleme çıkacaktır. Siz oyunlarınızı kısayollarla açmaya devam edin , mağazayada kendi websitesinden girin.

stafer4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İsmail TURAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bİlen birisi varsa buraya etiketlerseniz sevinirim.Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben yaşamıyorum. Steam dediğimiz programda bir nevi tarayıcı steamin normal internet sitesine bağlanıyor. Yeni bir pencere açıldığında URL ler gözüküyor zaten. En yakın zamanda bir güncelleme çıkacaktır. Siz oyunlarınızı kısayollarla açmaya devam edin , mağazayada kendi websitesinden girin.
Umarım düzelir.Teşekkürler

Top Bottom