Arama sonuçları: *

1. Gugar61

🔥🔥BELEŞ 50TL TAKTİĞİ🔥🔥 (PAYCELL ve NAYS ile)

Bu tür kampanyaları suistimal etmeyi hiç doğru bulmuyorum. Bugün 50 tl dolandırdım zanndeceksiniz yarın gerçekten alışveirşte yapsanız o 50 den de olacaksınız
  2. Gugar61

Steam FC 25 alınmıyor hata mesajı !

AIGörkem v1.1 :D
  3. Gugar61

Bu kabloyu kasama takabilir miyim?

Power Supply'den çıkan Sata güç konnektörü bu işte. Harddisk bağlar gibi bağlaycaksın ekstra bişeye gerek yok :)
  4. Gugar61

wordpressin kendi hostingi güzel mi?

Orijinal üreticiden ajans paketi alıyoruz. Bu da bize lisansı sınırsız sitede kullanma özgürlüğü veriyor. Resmi bir lisansı yada ürün dosyasını dağıtmıyoruz. Satın aldığınızda bunlar sitenize otomatik kuruluyor. Yani Sınırsız site lisansı alıp daha sonra siteye koyup size de satıyorlar Bu kadar
  5. Gugar61

Arkadaşımın sistemini geliştiricez fikirleriniz lazım...

Burada bir sıkıntı yok bence
  6. Gugar61

Eyvallah teşekkür ederim.
  7. Gugar61

İkinci el anakart işlemci ilanlarına yönelebilirsiniz bence. Harici olarak ramleri eski kullansın. 3200 cl 18 değerinde ramler iyi dğeil bence. İşlemci soğutucu için lüks bişeye gerek yok. ucuz ama fp soğutucular kullanılabilir.
  8. Gugar61

Zaten anakart işlemci soğutucu ssd bu fiyata geliyor ekran kartı eskisini mi kullanacaksın. 1721215114 Konudan alakasız olarak söyleme sebebiniz :)
  9. Gugar61

Ben olmayana rastlamadım henüz. Belkide vardır dediğin gibi
  10. Gugar61

B550 chipsete sahip tüm anakartlarda gen 4 desteği yokmu zaten
  11. Gugar61

Millet yardımcı olmaya çalışırken kanser etmişsin milleti :D ramleri yeni sisteminde kullanabilir mesela
  12. Gugar61

Bu kasa 21.000TL'ye alınır mı?

Nerede
  13. Gugar61

❌İndirim Bitti! SAPPHIRE PULSE RX 7900 GRE 16GB 256 Bit GDDR6 Ekran Kartı 20.427,25TL

Nasılpsu yetersiz oluyor ? Cpu ya darboğaz nasıl oluyor Ne anlatıyorsun? tam olarak bilmiyorsan neden cevap veriyorsun. Ben 600w ile 6700xt kullanıyorum ve işlemci 95w çekiyor. 6600xt nin tdp sinden 60-70w daha fazla ekran kartım. 5600x 6600xt'yi rahatlıkla besleyecek bir işlemci.
  14. Gugar61

🔥İndirim Getir Ücretsiz ürünler

Zoruna mı gitti aslanım. Ne anonimi Buradaki kullanıcı adım la instagramdaki aynı bi yaz bakayım sen. Ayrıca öyle bir erkeklik sorgulatırlar sana ki koluna burnunu sile sile annen babanın yanına kaçarsın. Kim kimin erkekliğini sorguluyor gösterirler. Ergenliğini yeni tamamlamış 22 yaşındaki Sen...
  15. Gugar61

🔥İndirim Puma Smash 3.0 Buck Unisex Spor Ayakkabı Sepette 1365 TL

Düz beyazıda var https://www.pazarama.com/puma-39233609-smash-30-buck-gunluk-spor-ayakkabi-p-4099684758631?magaza=sportive
  16. Gugar61

Hollanda sahipli ingiliz ortaklı diyerek aklamaya çalıştığınız bir firmanın yahudi tekelinde olduğunu bilmiyorsanız boşuna çalışmışsınız. inek sütü örneğinden sonra size cevap yazma tenezzülünde bulunmak ta istemiyorum ama sanırım 18 yaşında bir ergen felansınız. Zekatınızı bursunuzu kendinize...
  17. Gugar61

❌İndirim Bitti! 🔥mucai 61 red switch klavye (gateron) 226 TL🔥

Bu nasıl başlık, bu nasıl marka.. Beni çağırıyorlar sandım :D
  18. Gugar61

D-smartın arıza kaydı açması için ek ücret istemesi

Yakında satın aldığımız bir ürünü iade etmek için iade ücreti ödeyebiliriz. Valla beklenir. (Bakkal bey bu peyniri az önce aldım bozuk çıktı iade etmek istiyorum tabi 30 lira verirseniz edersiniz.)
  19. Gugar61

D-smartın arıza kaydı açması için ek ücret istemesi

Nerden koparacağını şaşırmışlar resmen ya. Para verip hizmet alamadığımı belirtmek için para verip bildirimde bulunmak... Artık insanların şurasına kadar geldi. Devlet bu işe bi el atsın artık
  20. Gugar61

Aynen efendim. Örnek verecek olursak Satın aldığınız 84 liralık 'boykotlu' aromalı buz yerine 129,90 lık maraş dondurması kullanıyorum mesela. İnsanların kalite algısını köreltmişler sanki :) Mesela golf'ün belçika çikolatalı ^dondurma^sını yiyen algidanın süt oranı düşük aromalı buzlarını bir...
Top Bottom