Neler Yeni

🔥İndirim Getir Ücretsiz ürünler

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Taha imay
5 urun sectim en az 300 tllik sepet olcak dediler yaltim selet 376 tuttu promosyonu ekle siyince 315e dustu nasil oluyo ben anlamadim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende fiyat düşmüyor garip şekilde anlamadim
Bendede aynı şekilde fiyat falan düşmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mert Menteş
Hollanda sahipli ingiliz ortaklı diyerek aklamaya çalıştığınız bir firmanın yahudi tekelinde olduğunu bilmiyorsanız boşuna çalışmışsınız. inek sütü örneğinden sonra size cevap yazma tenezzülünde bulunmak ta istemiyorum ama sanırım 18 yaşında bir ergen felansınız. Zekatınızı bursunuzu kendinize saklayın, Babanız daha fazla harçlık vermeyebilir. Zihninizdeki (şüpheli) boykot kavramına da hayran kaldım. Boykot için internet kapatılmaz, ihtiyaç olan şeylerden vazgeçilmez, lüksten veya lüks diye dayatılanlardan uzak durabilmek alternatifi kullanabilmektir en mantıklı boykot. Eğer öğrenmek istersen abin olarak sana yardımcı olur bilinçlenmeni sağlarım. Bu arada yahudiye karşı gelmek arap sevicilikte olmaz. Öyleyse bir çok avrupa ülkesi arap sevici olması gerekir dimi? Ne eylemler ne boykotlara şahit oluyoruz. En son not olarak çok uzatmadan İstanbulda yaşayan ve Trabzonlu olan biri olarak Fatih'in fethettiği, Yavuz'un yönettiği, Kanunî'nin doğduğu ata toprağının çocuklarıyız biz. Bize yahudiseverlik yaparak milliyetçilik nağraları atmayın. Bu kimliğe bürünenlerin tamamının İzmir'de denizde dökemediklerimiz olduklarını çok iyi biliyoruz.
Anonim birisi bana yaş muhabbeti yapamaz önce erkeksen fotoğrafını koy abisi.Kullandığın sosyal medya mentlerinden belli yaşının kaç olduğu klavye delikanlılığı yapma arap yalaksı.Cebine araplar fazla para koymuyorsa kurduğunuz cemiyetlerden çalabilirsin zaten filistin filistin diye bağırıp çok güzel para topluyorsunuz.Gram erkekliğin varsa da anonimliğini bozarsın yazarsın bana özelden.Olum araplar ne kadar veriyorsa gel ben daha fazlasını vericem sana.arap değilim ama okşa bakalım belki bende sana bir şeyler çıkarırım .
Unilever için de kaynak akİT veya mert armağan falan sanırım çok kafanı yorma sen hadi kola al dök mazgallara vasıfsız hayatta baltaya sap olamamış araptapar.

Son düzenleme:

Gugar61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
OFLU HOCA
Anonim birisi bana yaş muhabbeti yapamaz önce erkeksen fotoğrafını koy abisi.Kullandığın sosyal medya mentlerinden belli yaşının kaç olduğu klavye delikanlılığı yapma arap yalaksı.Cebine araplar fazla para koymuyorsa kurduğunuz cemiyetlerden çalabilirsin zaten filistin filistin diye bağırıp çok güzel para topluyorsunuz.Gram erkekliğin varsa da anonimliğini bozarsın yazarsın bana özelden.Olum araplar ne kadar veriyorsa gel ben daha fazlasını vericem sana.arap değilim ama okşa bakalım belki bende sana bir şeyler çıkarırım .
Unilever için de kaynak akİT veya mert armağan falan sanırım çok kafanı yorma sen hadi kola al dök mazgallara vasıfsız hayatta baltaya sap olamamış araptapar.
Zoruna mı gitti aslanım. Ne anonimi Buradaki kullanıcı adım la instagramdaki aynı bi yaz bakayım sen. Ayrıca öyle bir erkeklik sorgulatırlar sana ki koluna burnunu sile sile annen babanın yanına kaçarsın. Kim kimin erkekliğini sorguluyor gösterirler. Ergenliğini yeni tamamlamış 22 yaşındaki Sen gibi yahudi bir çocuk ile mi uğraşacağız burda. Hadi işine bak

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mert Menteş
a9c244d5-4ba6-4eb4-9f12-9591363a3874.jpeg

Bugün verilen ücretsiz ürünlerde çok güzeldi aldığım bir ürünü arap yalakasında deneyeceğim.Teşekkür ederim Getir ve konu sahibi.

Top Bottom