Arama sonuçları: *

1. S

Acilll Şantaj Altındayım

Allah kahretsin ya D:
  2. S

Acilll Şantaj Altındayım

Peki ben bunu şikayet etsem WhatsApp işletme hesabından yazıyorya ve telegramda numarası gözükmüyo ulaşılabilir mi
  3. S

Acilll Şantaj Altındayım

Telegramdan sexting yapıyodum,sohbette fotoğraf atan taraf benim.Mesajlaştığım kişiyi gruplardan rastgele bi şekilde buldum ve attığım mesajlarda yüzüm gözükmüyor. Dün WhatsApp üzerinden +44 lü numaradan şantaj mesajları aldım.Ailemin bilgilerini bulmuş ve beni bununla tehdit ediyo para istiyor...
  4. S

Öneri Kasım İndirimlerinde Oyuncu koltuğu önerisi

Bende bekliyorum
  5. S

Soğutucuyu taktım ama işlemci gözüküyor

Teşekkür ederim yardımlarınız için.
  6. S

Teşekkür ederim.
  7. S

Jelatini sökeceğim tabii ki zaten monteli değil şuan,ama bu açıklık normalmi onu öğrenmem lazım.
  8. S

Vidalarını bile sıkmadım henüz,açıkta kalan kısma kafam takıldı bir sorun yaşamak istemiyorum daha önce kule tipi soğutucu kullanmadım 1629989375 Anormal bir durum olmaması lazım aslında dediğiniz gibi ama daha önce kullanmadım bu tarz bi soğutucu.Bir sorun olurmu olmazmı kafamı karıştırdı açıkcası
  9. S

Arkadaşlar merhaba,Ryzen 5 5600x işlemciye Arctic freezer e34 Duo Soğutucu aldım ama monteledikten sonra işlemcinin kenarları açıkta kalıyor bu normal mi yoksa soğutucu yanlışmı yadımcı olursanız sevinirim.
  10. S

MSI B 550-PRO ve 5600x uyumlumudur ?

Merhaba ryzen 5 5600x işlemci ve MSI B550-A PRO anakartını alacağım.İşlemciyi sıkıntısız kullanabilirmiyim bios uptade falan gerekiyormu ? https://www.amazon.com.tr/dp/B08BCQF1BD/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_dl_5421TN9J48Y0ZKX2AMV5?_encoding=UTF8&psc=1
  11. S

Toplamak İstediğim Bu sistem iş yaparmı

Z490 pro-a mı almam gerek Intel i çok bilmiyorum
  12. S

SSD var bitişik yazmışım yanlışlıkla
  13. S

Fiyat hazır sistemlere göre elbette pahalı ben kendi isteğime göre topladım,malzemeler nasıldır iş yaparmı onu öğrenmek istiyorum
  14. S

Scyhthe Fuma 2 İ5 11400 MSI Z490 TOMAHAWK Corsair Vegeance LPX 3600 8x2 Cl 16 ram Seagete Firecuda 250 GB Seagate Barracuda 2TB 7200 RPM Kasa Dark Guardian Pro Ekran kartım var tuf Rtx 3060 Psu gigabyte p750gm Gold Uzun süre beni götürürmü arkadaşlar tavsiyeniz benim için önemli teşekkür...
  15. S

Bu sistem para eder mi? ederse kaç para eder arkadaşlar satacağız

Merhaba bir arkadaşımda şu özelliklerde sistem var kaç para eder satmayı düşünüyor
  16. S

James Donkey 008 Kullanıcı yorum

Arkadaşlar merhaba JD 008 kulaklık almak istiyorum kullanan var ise önerir mi artısı eksisi nedir ?
  17. S

Lenovo Legion 520 M2 SSD Ekleme

Laptobuma M2 SSD almak istiyorum görselde paylaştığım giriş bilgisayarımda bulunan M2 yuvası Alacağım M2 ssd ise yuvaya uyar mı bilemedim
  18. S

Kesinti sonrası reboot and select proper boot device

Gün içinde yaşadığım elektrik kesintisi sonrası reboot and selecet...... malum hatayı alıyorum biostan ssdyi seçiyorum (adata swordfish M2 ssd) tekrar başlatıyorum yine aynı hatayı alıyorum düzeltemedim.Bu sorunu yaşayan varsa nasıl düzettiğini söyleyebilir mi İyi forumlar.
  19. S

300-500 lira arası klavye alacağım

Gamepower ogre red switch mekanik klavye almayı düşünüyorum kullananlar varsa artı eksi yönlerini paylaşabilir misiniz klavyeye verebileceğim para Max 500TL ben ogre red switchi gözüme kestirdim başka ne alabilirim ?
  20. S

Wraith Prism Ses Seviyesi

200
Top Bottom