Arama sonuçları: *

1. ArtOfLight

Ekran Büyüklüğü Ekran Kartının Base Clock Çalışma Hızına Etki Eder Mi?

Merhabalar iyi günler. Birkaç yerde gördüğüm ve duyduğum kadarıyla ekranın büyümesi termal değerleri etkilediği için büyük ekranlı dizüstü bilgisayarların daha az ısınıp daha iyi bir ekran kartı performansı sunuyormuş. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar açıklarsa çok memnun olurum. İyi forumlar :)
  2. ArtOfLight

Sistemim nasıl olmuş?

Ekran kartının 256 bit olması gerekiyor. X570 anakart için bütçen yoksa şimdilik B450 kullanabilirsin. RAM 16 GB olmalı bence
  3. ArtOfLight

Fare önerisi

Çok teşekkür ederim her şey için dediğin gibi elimin eni 9 cm. Tavsiyeni göz önünde bulundurdum. Araştırmaya başladım.
  4. ArtOfLight

G213 mekanik mi

Membran
  5. ArtOfLight

Fare önerisi

Çok sağol çok yararlı olmuş. İnsanlara nasıl yapılmaması gerektiğini de göstermek lazımdı ellerine sağlık 1594042994 19
  6. ArtOfLight

Fare önerisi

650 IPS 50G 1000 Hz (1ms) bir mouse arıyorum. IPS değerinin mousepad’e göre değişiklik gösterdiğini biliyorum. 500 üstü de ideal benim için. Çoğunlukla FPS oyunu oynuyorum. Razer Deathadder V2 kağıt üzerinde bu özellikleri taşıyan bir mouse. Bu mouse konusunda bilgisi olan arkadaşlar ve mouse...
  7. ArtOfLight

Kulaklık Önerisi/Arctis 5

Selamlar Arctis 5 almak istiyorum. FPS oyunlarında başarılı mıdır? Film dizi müzik konusunda performansı nasıldır? Kulaklık konusunda bilgisi olanlar bilgilendirirse veya o fiyat civarında daha iyi kulaklık tavsiyesi olan varsa yazarsa çok memnun olurum
  8. ArtOfLight

Bu sistem 9000TL'ye alınır mı ?

2070 Super ekran kartlı bir sistem alacaksan en azından 165 Hz bir monitör bak bence.
  9. ArtOfLight

6500 Tl en iyi oyuncu laptobu tavsiyesi

SSD konusunda Samsung serisi kullanıyorlar bence gayet başarılı. Bir de RAM olarak 10. Nesil İntel işlemcili modeller 2933 mHZ. 9. Nesiller de alışık olduğumuz 2666 mHZ. Hepsini de Dual Chanel olarak sipariş verebilirsin. Neden başarısızlar ki? 1587464366 HP malzeme kalitesi ve fan sesi...
  10. ArtOfLight

Steelseries Arctis 3 7.1 vs Gamepower Mihawk 7.1

Teşekkürler yorumlar için. Çok yönlendirici oldu hepsi. Tekrardan hepinize teşekkür ederim. :)
  11. ArtOfLight

Razer Viper Ultimate vs Razer Deathadder V2

Kablosuz diye vazgeçtiğimi söylemedim. Performans farkı var dedim. Sağolun :)
  12. ArtOfLight

G513 vs HP OMEN Sequencer - MS Monitör İlişkisi

Teşekkür ederim. :)
  13. ArtOfLight

Steelseries Arctis 3 7.1 vs Gamepower Mihawk 7.1

Arkadaşlar selam. Öneriniz hangi model onu sormak açtım konuyu. Steelseries Arctis Surround 7.1 - Kulaklık Frekansı: 20–22.000 Hz, Hassasiyet: 98 db, Empedans: 32 Ohm, Sürücüler: 40 mm. Gamepower Mihawk Surround 7.1 - Kulaklık Frekansı: 20 Hz-20.000 Hz, Hassasiyet: 112±3 dB, Empedans: 32+5...
  14. ArtOfLight

Viper Ultimate'in fiyatına yakın olursa iyi olur 1000 TL civarı en en fazla. Diğer ekipmanlardan fiyat kısarsam o da. 1587462671 Tamamdır. Sağolun :) :)
  15. ArtOfLight

Teşekkürler. İstersek 1,8 m boyunda kablo takarak da kullanabiliyoruz. Sağolun yorum için :)
  16. ArtOfLight

G513 vs HP OMEN Sequencer - MS Monitör İlişkisi

Selamlar. İki model arasında kaldım. Logitech'in switchleri 1,5 mm işlem mesafesi ve 2,7 mm toplam mesafesi ile Cherry MX switchlerin önüne geçiyor fakat HP OMEN Sequencer ise 0.2 MS tepkime süresi sunuyor. Tepkime süresi monitör tepkime süresinden az olması bir şey ifade ediyor mu? Örneğin 0.2...
  17. ArtOfLight

İyi günler herkese. Bir süredir araştırıyorum oyuncu farelerini. İki soru soracağım. Tavsiyelerinize açığım. Sadece performanslı, hızlı bir mouse arıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? Başlıktaki iki modeli karşılaştırdığımızda aradaki fiyat farkı performans farkına değer mi? Teşekkürler. Viper...
  18. ArtOfLight

Logitech G413 vs Logitech G513

İki klavyeden bir tanesini almayı düşünüyorum. Romer-G mekanik switchlerin hızından dolayı. Size sormak istedim. G413 - 502 TL G513 - 749 TL G513 -->RGB, bilek desteği var. Ayrıca istediğimiz mekanik switchle birlikte alabiliyoruz. G413 --> Romer-G Tactile ile geliyor. RGB ve bilek desteği yok.
  19. ArtOfLight

Romer G Linear vs Romer G Tactile

Merhabalar. Logitech'in geliştirmiş olduğu iki mekanik switch seçeneğini karşılaştıracağım ve sizden önerinizi isteyeceğim. İkisinin de işlem mesafesi 1.5 mm ve toplam mesafeleri de 3.2 mm. Logitech Romer G Mekanik Switchler İkisi arasında kaldım, açıkçası MOBA da FPS de oynuyorum. Nedeni ile...
  20. ArtOfLight

vatan dan oyuncu pc alınır mı

Sinerji, İtopya, İnce Hesap gibi yerlerde daha uygun fiyatlara rastlayabilirsin. Ama tabii ki istersen alabilirsin neden olmasın?
Top Bottom