Neler Yeni

Fare önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Art Of Light
Instagram
_bilgehan_bilici_
650 IPS 50G 1000 Hz (1ms) bir mouse arıyorum. IPS değerinin mousepad’e göre değişiklik gösterdiğini biliyorum. 500 üstü de ideal benim için. Çoğunlukla FPS oyunu oynuyorum. Razer Deathadder V2 kağıt üzerinde bu özellikleri taşıyan bir mouse. Bu mouse konusunda bilgisi olan arkadaşlar ve mouse konusunda bilgili olan arkadaşlar tavsiyelerini bilgilerini aktarabilirse çok mutlu olurum.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Sadece sensörün özelliklerine göre mouse alınmaz. İlk başta elinin boyutuna bakmalısın. Orta parmağından bilek çizgine kaç cm?

burdan fare çeşitlerine bakabilirsin f/p ürünleri çok ucuz

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,756
İsim
Ahmet Baran
Bende ciddi ciddi bakıyorum la

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Art Of Light
Instagram
_bilgehan_bilici_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok sağol çok yararlı olmuş. İnsanlara nasıl yapılmaması gerektiğini de göstermek lazımdı ellerine sağlık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece sensörün özelliklerine göre mouse alınmaz. İlk başta elinin boyutuna bakmalısın. Orta parmağından bilek çizgine kaç cm?
19

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Elinin eni de 8-9 cm'dir tahminimce (ölçmek için elin "✋" şekildeyken ama başparmağın birleşikken enini ölç). Benim de elim 18 cm'e 9 cm. Razer Viper Mini kullanıyorum, sana da öneririm. Tabii ki sensörü 5G (PMW 3389) değil ama yine de çok iyi mouse.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Art Of Light
Instagram
_bilgehan_bilici_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elinin eni de 8-9 cm'dir tahminimce (ölçmek için elin "✋" şekildeyken ama başparmağın birleşikken enini ölç). Benim de elim 18 cm'e 9 cm. Razer Viper Mini kullanıyorum, sana da öneririm. Tabii ki sensörü 5G (PMW 3389) değil ama yine de çok iyi mouse.
Çok teşekkür ederim her şey için dediğin gibi elimin eni 9 cm. Tavsiyeni göz önünde bulundurdum. Araştırmaya başladım.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Çok teşekkür ederim her şey için dediğin gibi elimin eni 9 cm. Tavsiyeni göz önünde bulundurdum. Araştırmaya başladım.
Eyvallah. İncelemesini yazılı olarak yaptım, ona bi' göz atabilirsin. Veya başka mouse'lar için sorun olursa bana sorabilirsin, elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Facebook
berberenisdesign
Twitter
enisberberr
650 IPS 50G 1000 Hz (1ms) bir mouse arıyorum. IPS değerinin mousepad’e göre değişiklik gösterdiğini biliyorum. 500 üstü de ideal benim için. Çoğunlukla FPS oyunu oynuyorum. Razer Deathadder V2 kağıt üzerinde bu özellikleri taşıyan bir mouse. Bu mouse konusunda bilgisi olan arkadaşlar ve mouse konusunda bilgili olan arkadaşlar tavsiyelerini bilgilerini aktarabilirse çok mutlu olurum.
Hocam 650 IPS var mı bilmiyorum ama benim de eliminiz uzunluğu ve eni neredeyse sizinle aynı...
Aklımda tek mouse var Zowie Ec2...
Müthiş bir mouse bana kalırsa...

JynOx

80+ Bronze
Burası insanları bilgilendirme forumu dostum, dalga geçecek hiç bir şey yok ortada, eğer mizahına güveniyorsan yetenek sizsiniz Türkiye'ye başvur.

Top Bottom