Neler Yeni

Razer Viper Ultimate vs Razer Deathadder V2

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Art Of Light
Instagram
_bilgehan_bilici_
İyi günler herkese. Bir süredir araştırıyorum oyuncu farelerini. İki soru soracağım. Tavsiyelerinize açığım. Sadece performanslı, hızlı bir mouse arıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? Başlıktaki iki modeli karşılaştırdığımızda aradaki fiyat farkı performans farkına değer mi? Teşekkürler.
Viper Ultimate- 2,4 Ghz kablosuz alıcı, 20000 DPI Focus+ optik sensör, 650 IPS / 50g
Detaylı karşılaştırma için: Deathadder V2 vs Viper Ultimate

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
İyi günler herkese. Bir süredir araştırıyorum oyuncu farelerini. İki soru soracağım. Tavsiyelerinize açığım. Sadece performanslı, hızlı bir mouse arıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? Başlıktaki iki modeli karşılaştırdığımızda aradaki fiyat farkı performans farkına değer mi? Teşekkürler.
Viper Ultimate- 2,4 Ghz kablosuz alıcı, 20000 DPI Focus+ optik sensör, 650 IPS / 50g
Detaylı karşılaştırma için: Deathadder V2 vs Viper Ultimate
Hocam kablosuz model çok sıkıntı. Benim csgo maç 13:14 tü arkadaşlar 14:14 yaptı. Pil bitti maç gg oldu :D

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
scarled.
bütçe ne kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Art Of Light
Instagram
_bilgehan_bilici_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kablosuz model çok sıkıntı. Benim csgo maç 13:14 tü arkadaşlar 14:14 yaptı. Pil bitti maç gg oldu :D
Teşekkürler. İstersek 1,8 m boyunda kablo takarak da kullanabiliyoruz. Sağolun yorum için :)

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Art Of Light
Instagram
_bilgehan_bilici_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Razer'da kablosuzun yaşattığı problemleri yaşamazsın. İki mouse arasında Deathadder öneriyorum. Daha önce kullanan arkadaşlarım olumlu geri dönüşler yapmıştı. Ancak kablosuz diye öbür mouseden vazgeçmene gerek yok. O bir bahane olur. Viper ve Deathadder konusunda ergonomi farkı var. Deathadder ele daha iyi oturur ancak büyük eli olanlar için kullanışlı. Eliniz normal veya minikse viper önerrim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Ataberk Yayla
Steel series Rival 650 modelini öneririm

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
scarled.
FPS oyunlarına ağırlık verecekseniz Zowie öneririm.
Model şu:

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Kablolardan kurtulmak adına Viper Ultimate modelini öneriyorum. Sensör ve ergonomi olarak da çok iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Art Of Light
Instagram
_bilgehan_bilici_
Razer'da kablosuzun yaşattığı problemleri yaşamazsın. İki mouse arasında Deathadder öneriyorum. Daha önce kullanan arkadaşlarım olumlu geri dönüşler yapmıştı. Ancak kablosuz diye öbür mouseden vazgeçmene gerek yok. O bir bahane olur. Viper ve Deathadder konusunda ergonomi farkı var. Deathadder ele daha iyi oturur ancak büyük eli olanlar için kullanışlı. Eliniz normal veya minikse viper önerrim.
Kablosuz diye vazgeçtiğimi söylemedim. Performans farkı var dedim. Sağolun :)

Top Bottom