Arama sonuçları: *

1. T

Fm24 mobile için oyuncu önerileri

Arkadaşlar merhaba 400m a kadar bütçem var aslında ben sizden alınabilir parasına değer oyuncular istiyorum (bütün mevkiler için🥺) çok uğraştırıcı ama gerçekten uğraşabilen ve bilen kişiler varsa anneannem duacınız olucak 🙂 1725057263 9 m a kadar da olur ucuz olursa sevinirim
  2. T

2000 TL ye ofis koltuğu

Arkadaşlar merhaba 2000 lira bütçem var biraz sınırlı biliyorum ama elimden gelen bir şey yok oyun için kullanıcağım oyun oynuyorum lütfen oyuncu koltuğu al yazmayın hepsi birbirinden gereksiz pahalı tabi ki onlar daha rahat ama yapabilecek bir şeyim yok neyse konumuza dönelim bel desteği rahat...
  3. T

Galaxy Watch 6 mı xaomi Watch 2 mi

Hayırlı olsun o zaman
  4. T

Hocam classic pro gibi bir şey eğer onu kaba bulduysanız classici de kaba bulma ihtimaliniz var Normal watch 6 öneririm size ama 40 mm değil 44 ünü
  5. T

Evet bana da öyle gibi geldi açıkçası bence xaomi watch 2 yi sanki normal Samsung Galaxy watch gibi pro yu ise Galaxy watch classic gibi yapmış farkları bu
  6. T

Hocam mi uygulamasında satılıyor bi bakmanızı tavsiye ederim SD işlemci ile geliyor
  7. T

Huaweileri kullanan 2 arkadaşım var hissiyatları idare eder ama 2 tane sorun yaşadı bir tanesi durup dururken ekran gitmesi bir tanesi de bazenleri adım saymaması yenilerini bilmem ama gt2 de birden kapanma fit 2 de de adım saymama problemi vardı eğer onlardan bir tanesini alıcaksanız bi gözden...
  8. T

Asus rog g16 alınır mı

Amerika dan alıcam tanıdık var hocam o kadar zengin değilim 🥲
  9. T

Asus rog g16 alınır mı

Arkadaşlar merhaba Asus rog g16 nın 4080 i9 14900hx modelini düşünüyorum (baya düşünmem lazım ama) sizce alınır mı Asus kullananlar yazabilir mi sonraki yıllar sorun çıkartır mı şimdiden teşekkürler 😁
  10. T

Rica ederim 👍
  11. T

Sağolun hocam 😅, biraz araştırdım ve şu anda güncel olarak 7 de olan özellikler 6 ya güncelleme ile gelicek ben olsam almazdım
  12. T

Şey şaka anlamında mı yoksa gerçekten mi ben bunun ayrımını yapamıyorum kusura bakmayın 😞 öyle ise bir daha anlatacağım
  13. T

Hocam şimdi şöyle Samsung genel olarak çok daha kaliteli bunda yalan yok ama telefonunu Samsung olmadığı için 2 tane özellikten mahrum kalıyorsunuz tansiyon ölçme ve EKG mi neyse işte o ama bunları saat ve telefona akp yükleyip kullanabiliyorsunuz o yüzden çok bir sıkıntı olmuyor ben derim ki...
  14. T

Samsungu aldım hocam çok memnunum
  15. T

GTX 1650 mobile MS sorunu

Arkadaşlar merhaba beamng oynarken laptobumda sürekli kasmalar ve oyundan atmalar yaşanıyor ben de bunun üzerine derecelere bakayım derken oyunda bazenleri görüntü işleme süresi 150-300 MS e kadar çıkıyor bunun sebebi ne ben gerçekten yaşlandım da ekran kartı Max 71 derece görüyor gerçekten...
  16. T

Disk frenin tekerden ayrı olması

Sağolun hocam hepiniz gecenin bu saatinde yardım ediyorsunuz bana sağolun varolun
  17. T

Hocam çok sağolun iyi akşamlar dilerim 1722896123 Hocam şu anda arkadaş halının üzerinde uyuya kalmış (Allah'ın ayısı) yarın bakarım çok teşekkür ediyorum ve bir soru daha sormak istiyorum bu vidalar düşünce aynısını bulup takabilme şansımız var mı yoksa değişicek mi
  18. T

Arkadaşlar merhaba ciddi bir problemi var arkadaşımın kendisinin hidrolik disk frenli bisikleti var ama şöyle bir sıkıntı var arkadaşım freni sıkıyor disk dönmüyor ama tekerlek dönüyor yani sanki disk tekerden farklı bir parça gibi bu şekilde de gram fren yapmıyor anlamadık gitti kendi elimizle...
  19. T

Beam ng araba modu önerisi

Merhaba beam ng de bana güzel araba modları önerebilir misiniz lütfen
  20. T

Blackwidow V3 klavye quick effects gözükmüyor

Merhaba bw V3 klavyey ve razer cobra mouseuna sahibim ikisini de eşleştirmek istiyorum ama şöyle bir problemim var ki uygulamasında bahsettiğim yerde efektler yok gözükmüyor bunu nasıl çözebilirim hevesim kursağımda kaldı
Top Bottom