Neler Yeni

Galaxy Watch 6 mı xaomi Watch 2 mi

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Can Doruk Timur
Arkadaşlar merhaba bende Galaxy Watch 6 var poco X6 pro kullanıyorum bazı özellikleri kullanamadığım için sinir oluyorum bu 2 saat arasından hangisi daha iyidir aradaki farklar nelerdir hangisi alınmalı?

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY
Arkadaşlar merhaba bende Galaxy Watch 6 var poco X6 pro kullanıyorum bazı özellikleri kullanamadığım için sinir oluyorum bu 2 saat arasından hangisi daha iyidir aradaki farklar nelerdir hangisi alınmalı?
Hangisini aldınız?

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Feyzan Mutluay
samsung daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

kalite olarak

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY
samsung daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

kalite olarak
Xiaomi cihaz kullanıyorum o yüzden onu tercih edecektim aslında. Samsung alırsam uy sorunu olur mu veya Xiaomi olursa bir avantajı?

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Xiaomi cihaz kullanıyorum o yüzden onu tercih edecektim aslında. Samsung alırsam uy sorunu olur mu veya Xiaomi olursa bir avantajı?
Hocam şimdi şöyle Samsung genel olarak çok daha kaliteli bunda yalan yok ama telefonunu Samsung olmadığı için 2 tane özellikten mahrum kalıyorsunuz tansiyon ölçme ve EKG mi neyse işte o ama bunları saat ve telefona akp yükleyip kullanabiliyorsunuz o yüzden çok bir sıkıntı olmuyor ben derim ki Samsung alın keyfinize bakın he dersiniz ki ben uğraşmak istemiyorum tabi ki tercih sizin

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY
Hocam şimdi şöyle Samsung genel olarak çok daha kaliteli bunda yalan yok ama telefonunu Samsung olmadığı için 2 tane özellikten mahrum kalıyorsunuz tansiyon ölçme ve EKG mi neyse işte o ama bunları saat ve telefona akp yükleyip kullanabiliyorsunuz o yüzden çok bir sıkıntı olmuyor ben derim ki Samsung alın keyfinize bakın he dersiniz ki ben uğraşmak istemiyorum tabi ki tercih sizin
Çok bilgilendirici oldu hocam sağolun

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY
Şey şaka anlamında mı yoksa gerçekten mi ben bunun ayrımını yapamıyorum kusura bakmayın 😞 öyle ise bir daha anlatacağım
Estağfurullah tabii ki ciddiyim. Peki watch 6 ile watch 7 arasındaki fiyat farkına değer mi sizce eğer deneyimlediyseniz

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Can Doruk Timur
Estağfurullah tabii ki ciddiyim. Peki watch 6 ile watch 7 arasındaki fiyat farkına değer mi sizce eğer deneyimlediyseniz
Sağolun hocam 😅, biraz araştırdım ve şu anda güncel olarak 7 de olan özellikler 6 ya güncelleme ile gelicek ben olsam almazdım

Top Bottom