Arama sonuçları: *

1. Ç

Monitorden goruntu gelmiyor isik tutunca cok az gozukuyo

biraz geç gördüm kusura bakmayın yani yeni kendisinin monitrounu satmaya çalıştı 3 kez tamir edilecek dedim tamam dedi sonra tamir fiyatı 650 tl dedi çok geldi diye götürdüm direkt üfledi püfledi falan sonra hep götürdüğüme götürdüm oda 200 tl dedi yaptırdım bende çalışıyor şuanlık
  2. Ç

vallahi dün gittim televizyoncuya aşırı kıldı hiç uğraşamadım bugün hep götürdüğüm bilgisayarcıya götürcem
  3. Ç

22 inc birde televizyoncuya gotureyim degil mi ve kisa bir islem mi?
  4. Ç

ne kadara tamir olur
  5. Ç

eski monitor yani anca isik tutup dibine girip goruyorum ama yani ilk 3 saniye sorunsuz gozukuyo yemek yemeden once calisiyodu donunce boyle oldu
  6. Ç

merhaba sorun basliktaki gibi monitor normal sekilde 2 3 saniye calisiyor sonra kapaniyor isik tutunca ama sayilar falan gozukuyor hdmi vga donusturucu kullaniyorum sorun nedir?
  7. Ç

ryzen 5 2600x için undervolt

merhaba çok fazla performans kaybettirmeden undervolt yapmak istiyorum işlemcim auto ayarlarda 1.4v kullanıyor nasıl yaparım discord üzerindende iletişim kurabiliriz.
  8. Ç

Ryzen 5 2600x için undervolt yapma

merhaba bu işlemciye hangi değerleri yazmam lazım ve nasıl yaparım yardım edermisiniz?
  9. Ç

Boşta 60 derece işlemci sıcaklığı

1 sene belkide 1 buçuk sene
  10. Ç

termal macun çözmezmi?
  11. Ç

ryzen 5 2600x kasa ise xigmatek eden evet stok fan sadece egzoz fan var
  12. Ç

bunu nasıl çözeceğim lütfen yardım edin kasanın kapağı açık olmasına rağmen bu arada ekran kartı fanı dönmüyorken 50 derece o normalmidir
  13. Ç

Ryzen 5 2600x yük altında 85-90 derece aralığında

fana gerek yok yani ?
  14. Ç

bilmiyorum 1 sene oldu bilgisayarcı yaptı bilmşiyorum 1691320931 kafaama çok takıldı fanmı alayım çünkü sadece egzoz fanı var yoksa mx 4 termal macunla yenileyimmi 1691320962 sadece termal macun yetmezmi bütcem yok pek
  15. Ç

merhaba bu sıcaklık normalmi veya nasıl çözerim
  16. Ç

Önü kapalı kasaya fanı nereye koymalıyım

merhaba egzoz fan hariç hiç bir fan yok kasada ve önü kapalı hava almıyor 3 fanım var nasıl bir soğutma yapabilirim ?
  17. Ç

ryzen 5 2600x oyunda 86 derece

tamam hocam undervolt işini yapayım 1691222602 ryzen 5 2600x için kaç voltage önerirsiniz
  18. Ç

bi sorun olurmu bu sıcaklıkta kalsa hocam
  19. Ç

yanma gibi bir şey olmaz demi stock fan birde
Top Bottom