Neler Yeni

Monitorden goruntu gelmiyor isik tutunca cok az gozukuyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çınar Birgül
merhaba sorun basliktaki gibi monitor normal sekilde 2 3 saniye calisiyor sonra kapaniyor isik tutunca ama sayilar falan gozukuyor hdmi vga donusturucu kullaniyorum sorun nedir?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,958
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Pixeller yakından görünüyorsa sönmüş olabilir. Eski monitör mü yeni mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çınar Birgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pixeller yakından görünüyorsa sönmüş olabilir. Eski monitör mü yeni mi?
eski monitor yani anca isik tutup dibine girip goruyorum ama yani ilk 3 saniye sorunsuz gozukuyo yemek yemeden once calisiyodu donunce boyle oldu

Aykut D.

80+ Gold
eski monitor yani anca isik tutup dibine girip goruyorum ama yani ilk 3 saniye sorunsuz gozukuyo yemek yemeden once calisiyodu donunce boyle oldu
arka aydınlatması arzalanmıştır

Aykut D.

80+ Gold

Aykut D.

80+ Gold

Aykut D.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çınar Birgül
kıldan kastınız nedir ne dedi ?
biraz geç gördüm kusura bakmayın yani yeni kendisinin monitrounu satmaya çalıştı 3 kez tamir edilecek dedim tamam dedi sonra tamir fiyatı 650 tl dedi çok geldi diye götürdüm direkt üfledi püfledi falan sonra hep götürdüğüme götürdüm oda 200 tl dedi yaptırdım bende çalışıyor şuanlık

Aykut D.

80+ Gold
biraz geç gördüm kusura bakmayın yani yeni kendisinin monitrounu satmaya çalıştı 3 kez tamir edilecek dedim tamam dedi sonra tamir fiyatı 650 TL dedi çok geldi diye götürdüm direkt üfledi püfledi falan sonra hep götürdüğüme götürdüm oda 200 TL dedi yaptırdım bende çalışıyor şuanlık
Uygun yapmış sorun yoksa ustan iyi bir usta

Top Bottom