Arama sonuçları: *

1. V

Vatan sisteminiz montaj aşamasındadır

Tam hatirlamiyorum da 21-22 gün falandı sanki
  2. V

Tıp ile ilgili soruları cevaplayabilirim

derece derken ilk 100 vs yaparsan ilk 100 bursu alırsın bir de bazı üniler ilk bilmem kaç tercihe yazıp gelirsen şu kadar para veririm diyor onu tutturursan yaparsın
  3. V

4060 vs rx 7600xt mi hangisi mantıklı

7600XT ile karşılaştıramazsın bile
  4. V

Para israfı olur. iPad 9 rahatlıkla mezun eder seni. 1723973698 Çevresi kötü derken sigara, alkol vs vs onlardan bahsetmiyorum onlar ayrı. Eğer çevrendeki arkadaşların ders çalışmıyorsa başka şeylerle uğraşıyorlarsa bu seni de etkilemeye başlıyor. Meşhur bir söz vardır en yakın 5 arkadaşının...
  5. V

3d printerdan bas
  6. V

İşin raconu sedye
  7. V

4070'li bu sistem alınır mı?

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx4070-oc-12g-a620m-k-500gb-ssd-16gb-ram.html#customizeProduct Vatanda satılan bu sistem parasına değer mi? Alternatif olarak önerebileceğiniz sistemler var mı? Bütçe 35k dolayları
  8. V

Sedyeye yat. Birkaç tane ayna yerleştir. Lokal anestezi yap aynaları kullanarak yap 1723969235 Meslek lisesinde okuyorsa temeli ve çevresi kötüdür diye tahmin ediyorum. İşi gerçekten zor. Bu işler sadece temel değil çevre ile de ilgili. Tüm arkadaşların hadi gelin şunu yapalım buraya gidelim...
  9. V

5 senedir hiç denk gelmedim
  10. V

Hayır muhtemelen bulamayacaksın. Halk arasında yanlış bilinen konulardan biri tıpçılara her yerden burs yağdığı bilgisi
  11. V

Merhabalar. 5. Sınıf tıpçı olarak tercih dönemi sonrası tıp ile ilgili sorularınızı cevaplayabilirim.
  12. V

Alo 170 Tecrübesi Olan var mı?

İşyerinde molalar çıkmış bir şekilde net 8 saat 15 dakika çalışıyorum. Haftada 6 günden haftalık 49.5 saat yapıyor. Yani haftalık 45 saatlik çalışma süresinin üstüne çıkmış oluyorum. Fakat yine de işveren asgari ücret veriyor. Bu fazladan çalışma süresini talep ettiğimde öyle bir şey yok biz işe...
  13. V

Çözüldü✓ 12400f çok sıcak çalışıyor

MX4 termal macun + İd cooling SE 214 XT ikilisi sorunu çözmüştür. Yükte 55 dereceyi geçmiyor. Vatan bilgisayarın işbilmezliği... Macunu çok dandik malzemeden sürmüşler ve fan da kalitesiz.
  14. V

Çözüldü✓ Termal macun doğru sürülmüş mü?

MX4 termal macun + İd cooling SE 214 XT ikilisi sorunu çözmüştür. Yük altında 55 derecede takılıyor artık. Vatan bilgisayarın işbilmezliği...
  15. V

Vatan Bilgisayar'da çalışmam mümkün mü?

Vatana girersen doğru düzgün termal macun sürmeye özen göster
  16. V

Vatandan aldım. Daha geleli 2 gün oldu. Sıcaklıklar çok yüksek diye kullanmadım pcyi ona rağmen bu halde. Bildiğin çamur sürmüşler işlemciye. Vatan ile iletişime geçtim. Bana böyle bir şey yapmışsınız başkalarına yapmayın dedim pişkin pişkin biz bir sorun görmüyoruz dediler. Yeni macun ve...
  17. V

Merhaba. Vatandan montajlı bir sistem aldım. 2 gün önce elime ulaştı. 12400f işlemci OCCT testinde hızlı bir şekilde 100 derece civarlarında takılıyordu. Biraz araştırma yaptım ve bunun anormal olduğunu gördüm. Soğutucu dandik bir şey ama yine de bu kadar olmamalıydı bence. Ardından soğutucuyu...
  18. V

ID-COOLING SE-214-XT Thermalright Assassin King 120 SE TL-C12C 120mm Genel olarak forumlarda 12400f kullananların bu iki soğutucu ile iyi performans aldığını duydum. Muhtemelen ikisinden ucuza bulduğumu alcam. OCCT ile test yapıp sıcaklık değerlerini yazar mısın? Birebir aynı sistem olduğu için...
  19. V

Stok fan yok. Kutusuz fansız geldi. Mecbur yeni soğutucu alcaz.
Top Bottom