Arama sonuçları: *

1. Z

Ram yükseltmesi yaptıktan sonra bilgisayar açılmıyor

Hocam şimdi şöyle oldu, ben 2 tane ram aldım daha önce. Ramlerden birisi hiç biri şekilde görüntü vermedi. Tek taktığımda siyah ekrandan çıkmıyordu bilgisayar. Diğer ram takıldığında ise görüntü veriyordu. Ben bozuk rami değiştirdim. Yeni ram aldım, yeni aldığım ramlerde ekran siyahta kalmıyor...
  2. Z

Xpg 8gb Ddr4 2666mhz
  3. Z

Timetec 16gb Ddr4 2666Mhz
  4. Z

Merhabalar, Monster marka laptopıma ram yükseltmesi yaptım. Ramleri tek tek taktığımda bilgisayar açılıyor. Ama 2x16 şeklinde taktığımda onarım hazırlanıyor ekranı geliyor ve bilgisayar sürekli yeniden başlıyor. Sebebi nedir acaba?
  5. Z

Laptop Ram Yükseltmesi Yaparken Problem Yaşıyorum

Her iki slotta'da denedim birisi çalışmıyor. Hatta sağlam olan ram benim eski ramlerimden birisiylede çalışıyor.
  6. Z

Büyük ihtimalle ramden kaynaklı bende öyle düşündüm ama. Can sıkıcı bir durum.
  7. Z

Tek tek denediğimde bir tanesi çalıştı bir tanesi çalışmadı ama. Monster Abra a5 V15.2
  8. Z

Selamlar, laptop bilgisayarıma ram yükseltmesi yapmak için Timetec 2x16 gb 2666mhz ram sipariş ettim. Ramlerin ikisini aynı anda taktığımda laptop açılıyor, fanlar çalışıyor ama ekran gelmiyor. Tek tek takıp denediğimde bir tanesinde laptop problemsiz açılıyor ve ekran geliyor. Diğerini...
Top Bottom