Arama sonuçları: *

1. H

rx 6600 güncellenme sorunu

tamamdır çok teşekkür ederim.
  2. H

Bu sürümü kullanmam sıkıntı yaratır mı? Yeni sürümler daha sorunlu olmaz değil mi? Ayrıca direkt denetim masasından programı kaldırdıktan sonra mı attığınız linkten kurayım yoksa programı yüklediğimde eskisi otomatik silinir mi?
  3. H

Formattan sonra amd software programını indirip ekran kartımı güncellemeye çalıştım. Amd software pro diye bir program kuruldu(normalde bunu kullanmıyodum amd sitesinden normal indirdiğim şekilde indirdiğimde bu indi). Sol taraftaki güncelleme kısmına geldiğimde güncel olarak görünüyor ama en...
  4. H

Çözüldü✓ King 13 Mask vs HYPE-UNO sisce hangisi

6500xt 1650 nin önünde olan bir ekran kartı ben olsam 6500xtliyi tercih ederdim.
  5. H

Ryzen 5 5500 ısınma sorunu

kasanın ön kapağını çıkartıp denesene belki 3-4 derece fark edebilir.
  6. H

DA-G5 VEYA VOK-MAGIC alınır mı?

https://www.itopya.com/da-g5amd-ryzen-5-5600xasus-rog-strix-radeon-rx-6600-xt-oc-8gb500gb-nvme-m2-ssdgaming-bilgisayar_h18201 https://www.itopya.com/vok-magicamd-ryzen-5-5600asus-radeon-rx-6650-xt-dual-8gb-oc16gb-ddr4512gb-nvme-m2-ssdgaming-bi_h16442 Ram markasını bilmediğim ve f/p olup...
  7. H

❌İndirim Bitti! ASUS DUAL RX6700XT 7400 TL (Geri Ödeme ile)

r5 5500 darboğaz yapar mı bu karta?
  8. H

13K bütçeyle pc önerisi lazım.

Oyun için kullanacağım bir bilgisayar arıyorum. Şuanda beklemeli miyim? Önerebileceğiniz sistemler var mı?
  9. H

Donanim Arşi̇vi̇ Fi̇yat Performans Krali Moleculepc Si̇stem Fps Drop

abi çözünürlük değişeyim dedim pc bi değişik şeyler yaşadı. Sonra aç kapa yapınca 1.000hz felan yazdı da anlamadım nedenini. Fps değerlerim 30 a felan düştü sonra resleyince düzeldi de normal değil gibi bu.
  10. H

iade felan mı düşünüyorsun yoksa gittiği yere kadar gitsin mantığı mı?
  11. H

dostum çözüm bulabildin mi?
  12. H

çok haklısın bu konuda. Yukarıda sormuştum görmemişsin sanırım. Sana garanti belgeleri gönderildi mi? Bana gönderilmedi mesela bir sıkıntı yaşarsak nasıl göndereceğiz sistemi?
  13. H

Çözüldü✓ Oyun oynarken aniden fps drop

aşırı yüksek değil sorun olmaz.
  14. H

1200 TL bilek destekli klavye önerisi lazım.

normal fan fiyatlarını bilmiyorum ama en fazla 800 tl bütçe ayarlayabilirim. F/p r5 5500 için bir şey olursa çok iyi olur benim için. Ayrıca senin aklında bu segmentte klavye var mı?
  15. H

GERİ DÖNÜŞ: DA Forum Geleneksel Valorant Turnuvası #6

Kendi takımımızı kurabiliyor muyuz yoksa karma takımlar mı oluşturulucak?
  16. H

1200 TL bilek destekli klavye önerisi lazım.

@DerratiX hocam bildiğim kadarıyla sen bayağı bilgiliydin. Arkadaşın attığı XPG summoner klavyesini beğendim sence nasıl? Alınabilecek daha iyi ürünler var mı? Ayrıca ek konu açmayayım boşu boşuna yer kaplamasın diye buradan senden am4 stok fanından daha iyi işlemci fanı öğrenebilir miyim?
  17. H

ben senin yaşadığın kadar fazla sorun yaşamadım aslında fan ve led harici. Teknik servisi aramayı denedin mi? Ayrıca sana garanti belgeleri geldi mi bana herhangi bir belge de gelmedi.
  18. H

demek ki bu sorunları yaşayan tek kişi ben değilmişim. Ayrıca moleküle pc kadar kötü müşteri hizmetleri olan şirket görmedim. Senin kasanın ön ledleri çalışıyordur bari bende o da yok.Ön fan tekliyor arada ses yapıyor işlemcinin stok fanı desen kendine hayrı yok anlamadım gitti.
  19. H

Sistemimi test etmem için hangi programı kullanmalıyım?

Donanım arşivinin yeni sistemi elime ulaştı ancak ben bi test yapayım sorun var mı yok mu diye göreyim istiyorum. Hangi programları kullanmalıyım? Furmark felan kullanmayı düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.(Linkleri ile atarsanız müteşekkir olurum)
Top Bottom