Neler Yeni

22K bütçe ile sistem ve çift monitör önerisi.

Ederson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Kerem Aşkın
Bütçe
22000
Selamlar. 22000 bütçe ile iki tane 144 Hz ve oyun performansımı tamamıyla karşılayacak bir hazır sistem arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, müzik, futbol.
Selamlar. 22000 bütçe ile iki tane 144 Hz ve oyun performansımı tamamıyla karşılayacak bir hazır sistem arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
2 tane lg 24gn600-b alsak 6 bin tl gitti 16bin tl kasa diyelim şimdi bakıyorum.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Azad Altun
çift monitör zorunlu mu?

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
yunus günaydın
O kartın yerine bunu alsın cashback ile 7650 tl

Ederson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Kerem Aşkın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O kartın yerine bunu alsın cashback ile 7650 TL

Hocam Cashback nedir? Nasıl yapılacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgi için teşekkürler. Alıcam gibi gözüküyor ama sıvı soğutucu falanda lazım olur mu?

LethaX

80+ Bronze

Bilgi için teşekkürler. Alıcam gibi gözüküyor ama sıvı soğutucu falanda lazım olur mu?
Sıvı soğutucuya gerek yok 500-600 TL lık hava soğutma işini görür.

O kartın yerine bunu alsın cashback ile 7650 TL

Olur bütçe çıkar biraz ama

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, müzik, futbol.
Hocam ghosting yapar mı monitör
aynı monitör bende var ghosting gözle görülmeyecek derecede zaten bir monitörde ghosting varsa o aynı modelin diğer türevlerinde de aynı seviyededir

Bu bütçede nasıl b450 önerebiliyorsunuz? Bu adam bu parçaları neden pcix16 da 3.0 da kullansın? Bu adam ileride upgrade yapmayacak mı neden 3.0 da kullansın? b550 yapsın daha iyi değil mi

ayrıca psu yok?

Almanızı önermiyorum. bi kere kasa da zannedersem psu yok. Ana kart b550 yapılıp 650w lık bir kasa işinizi görecektir. E o zaman pahalı oluyor derseniz de arkadaş amd seçmiş ondan dolayı.

LethaX

80+ Bronze
aynı monitör bende var ghosting gözle görülmeyecek derecede zaten bir monitörde ghosting varsa o aynı modelin diğer türevlerinde de aynı seviyededir

Bu bütçede nasıl b450 önerebiliyorsunuz? Bu adam bu parçaları neden pcix16 da 3.0 da kullansın? Bu adam ileride upgrade yapmayacak mı neden 3.0 da kullansın? b550 yapsın daha iyi değil mi

ayrıca psu yok?

Almanızı önermiyorum. bi kere kasa da zannedersem psu yok. Ana kart b550 yapılıp 650w lık bir kasa işinizi görecektir. E o zaman pahalı oluyor derseniz de arkadaş amd seçmiş ondan dolayı.
B450 de ne gibi bir kaybı olucak? Ryzen 5 5600 den daha iyi nasıl bir işlemci seçilir bu bütçeye? Hemde 15k ya topladım 1k da PSU için bıraktım gözün varsa bak altta ne yazmışım bilip bilmeden eleştirme işinde üstüne yok. Orta halli b550 1500 TL den başlıyor 16k ya gelmiş bana b450 diyor psu yok diyor topla daha iyisini görelim

B450 de ne gibi bir kaybı olucak? Ryzen 5 5600 den daha iyi nasıl bir işlemci seçilir bu bütçeye? Hemde 15k ya topladım 1k da PSU için bıraktım gözün varsa bak altta ne yazmışım bilip bilmeden eleştirme işinde üstüne yok. Orta halli b550 1500 TL den başlıyor 16k ya gelmiş bana b450 diyor psu yok diyor topla daha iyisini görelim
Gayet alınır güzel bir sistem işini de sonuna kadar görür

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Top Bottom