Arama sonuçları: *

1. StorMAnqeL

cpum overcloklu mu ?

Oyun açık olsa da olmasa da masaüstünde de olsam her zaman 4.5 frekansıyla çalışıyor bu normal mi?
  2. StorMAnqeL

IPS Monitör önerisi 1080p

Evet ama oynadığım oyunlar genelde fps ve moba o yüzden odaklanma sorunu yaşamak istemiyorum zaten genelde dalgın bir inasnım hepden odağım gidebilir.
  3. StorMAnqeL

IPS Monitör önerisi 1080p

Bütçem 7-9 arası IPS panel 1080p bir monitör önerebilirseniz sevinirim
  4. StorMAnqeL

rog strix scope tkl deluxe alinir mi

Guzel klavye de 5k ya deger mi bilemedim
  5. StorMAnqeL

Daha simdi x de gordum hepsiburada da 3k lik urune 2k vergi koyuyor inanilmaz cidden
  6. StorMAnqeL

Bir dostun magazasi var bilgisayari ona toplatmistim baya iyi birisi klavye isini soyledim bakanilirsin klavyelere dedi bu klavyeyi sordum ustunde 5500 yaziyordu internette kac dedi akakce de 6k gozukuyordu 5000 e veririm dedi ama bu klavye de sacma bi fiyat artisi var gibi geldi bana baska bir...
  7. StorMAnqeL

Evet 0
  8. StorMAnqeL

5000
  9. StorMAnqeL

Bu klavye yerine ajazzin ak820 pro modelini alicaktim ama maalesef resmi gazetede yayimlanan karara gore yurtdisi alimlara buyuk olcude vergi geldi ve bu model tr saticilarinda kalmadigi icin yirtdisindan vericektim. tam vericektim yarin karar veririm diye yataga yattim ve turko gun gecsinki bir...
  10. StorMAnqeL

İnceleme AJAZZ AK820 PRO KLAVYE İNCELEMESİ

https://tr.aliexpress.com/i/1005006347016707.html Bu satıcıyı buldum ama hiç yurtdışından bir şey tedarik etmedim bir sıkıntı olur mu? Sizide rahatsız ettim kusura bakmayın tekrardan çok teşekkür ederim
  11. StorMAnqeL

Teşekkür ederim yorumunuz için. Amazonda var ama 11 seçenek var kablolu modeli 1200 lira normali 2400 lira vs. anlamadım birde switchi kendimiz seçebiliyor muyuz yoksa şansımıza ne çıkarsa mı...
  12. StorMAnqeL

Oyun için önerir misiniz? Rahatlığı olsun vs. hâlâ memnun musunuz? Razer Blackwidom V3 TKL ile bu klavyenin arasında kaldım da seçime de biraz zorlanıyorum.
  13. StorMAnqeL

Bende bu klavyeyi almayı düşünüyorumda switchi internette bulamadım diğer switchlerden farkı nedir? dizayn olarak rede mi yoksa blue yamı yoksa browna mı yakın? Birde bu klavye tactile mı yoksa linear mı? Rahatsız ettim kusura bakmayın.
  14. StorMAnqeL

Öneri Razer razer blackwidow v3 tkl alınır mı

Flying fish ile gift in farkı nedir biliyor musunuz? Klavyeyi beğendim önderdiğiniz için teşekkürler. Sadece switchlerini bilmiyorum ama blackwidow yerine tercih edebilirim.
  15. StorMAnqeL

Benimde oda arkadaşımda vardı aynısı görünüş ve hissiyat olarak beğenmiştim de şimdi ses olarak çok rahatsız eden bir sesi var mı blue switch kadar hatırlayamıyorum. Başka odalardan vs duyulacak kadar ses çıkarıyor mu?
  16. StorMAnqeL

Yeni klavye almayı düşünüyorum, razer blackwidow v3 tkl boyutu ve kalitesi açısından uygun gibi gördüm ama green switch çok ses çıkarıyor gibi duruyor. Redragon K617 almayı düşündüm ama çok küçük klavye kullanamayabilirim çoğu zamandır büyük klavyeler kullandım. Bütçem 2.5 civarı oynadığım...
  17. StorMAnqeL

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

ilk 5 ürünün içinde olan gri beyaz red switch klavye alınır mı?
  18. StorMAnqeL

Öneri 4070 Ve R5 7500F için monitör

Ghosting vs. Var mi ya da olu pixelle karsilastiniz mi suanlik?
  19. StorMAnqeL

Öneri 4070 Ve R5 7500F için monitör

Dizayni ve vaat ettigi ozellikler hosuma gitti bir tek ms olarak degerleri ortalamada 4 civari sanirsam cok sikinti olur mu bilmiyorum ama onun disinda almayi düşünüyorum. Ne zamandir kullandigini ve deneyimlerini yazarsan sevinirim.
Top Bottom