Neler Yeni

İnceleme AJAZZ AK820 PRO KLAVYE İNCELEMESİ

Bugrab

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Bulut Buğra
hocam klavyeyi aliexpressden aldım fakat ekstra 2 adet switch çıkmadı ne yapabilirim?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,294
İsim
Kerem Çavuş
hocam klavyeyi aliexpressden aldım fakat ekstra 2 adet switch çıkmadı ne yapabilirim?
Zaten ekstra switch çıkmıyor , konuyu açıklamada belirttiğim arkadaşın başka bir klavyesinden alıntıla yapmıştım yanlış olmuş düzeltiyorum

Mei Akif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet Akif Günal
Gecikme değeri ve oyun performansı olarak nasıl bir klavye? Rapid trigger bir klavye ile bunun arasında kaldım. Rapid trigger klavye de güzel özelliklere sahip 5ms fakat hem daha pahalıya geliyor 3k civarı hem de markası çok bilinir değil.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,294
İsim
Kerem Çavuş
Gecikme değeri ve oyun performansı olarak nasıl bir klavye? Rapid trigger bir klavye ile bunun arasında kaldım. Rapid trigger klavye de güzel özelliklere sahip 5ms fakat hem daha pahalıya geliyor 3k civarı hem de markası çok bilinir değil.
ben sürekli kablolu kullandığım için bir gecikme sorunu yaşamadım fakat kablosuzda nasıl olur bilmiyorum

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,294
İsim
Kerem Çavuş
Hocam şu 2 siteden aynı tuşa biraz arayla basıp sonuçları atar mısınız? 1 2
1720791093709.png

1720791125073.png

Mei Akif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet Akif Günal
Teşekkür ederim hocam. Bir de bir fikrinizi almak istiyorum. Irok Na87 diye bir klavye var Aliexpress'te vergiler dahil 2.8k civarına geliyor. Sanırım asya pazarında tanınan bir marka fakat başka yerlerde göremedim hiç. Manyetik switch özelliği var 0.2mm civarında. Sizce 2800'e manyetik switchli olan onu mu almak daha mantıklı yoksa ayın 14'ünde ki indirimlerle falan AK820 pro mu alayım? AK820 Pro da güzel klavye ve attığınız sslere göre gecikme değeri yeterince iyi. Fakat üzerine 400 ₺ daha koyup manyetik switchli bir klavye alınabiliyor.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,294
İsim
Kerem Çavuş
Teşekkür ederim hocam. Bir de bir fikrinizi almak istiyorum. Irok Na87 diye bir klavye var Aliexpress'te vergiler dahil 2.8k civarına geliyor. Sanırım asya pazarında tanınan bir marka fakat başka yerlerde göremedim hiç. Manyetik switch özelliği var 0.2mm civarında. Sizce 2800'e manyetik switchli olan onu mu almak daha mantıklı yoksa ayın 14'ünde ki indirimlerle falan AK820 pro mu alayım? AK820 Pro da güzel klavye ve attığınız sslere göre gecikme değeri yeterince iyi. Fakat üzerine 400 ₺ daha koyup manyetik switchli bir klavye alınabiliyor.
yeni gördüm , manyetik switch daha iyidir tabi ama bozulduğunda switchleri de pahalıya gelecek bence her türlü ak820 pro daha mantıklı , bozulursa 70li switchleri 200tlye alabiliyorsun o yüzden manyetik switche önyargım var

Mei Akif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet Akif Günal
yeni gördüm , manyetik switch daha iyidir tabi ama bozulduğunda switchleri de pahalıya gelecek bence her türlü ak820 pro daha mantıklı , bozulursa 70li switchleri 200tlye alabiliyorsun o yüzden manyetik switche önyargım var
Hocam olabilir lakin satın aldım ben manyetik switchli bir klavye. Switchler Gateron ks20, keycapler güzel adi değil, uygulama idare eder ve tuşların işlevi fiyatına göre güzel.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,294
İsim
Kerem Çavuş
Hocam olabilir lakin satın aldım ben manyetik switchli bir klavye. Switchler Gateron ks20, keycapler güzel adi değil, uygulama idare eder ve tuşların işlevi fiyatına göre güzel.
Hayırlı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mete
Hayırlı olsun
Bende bu klavyeyi almayı düşünüyorumda switchi internette bulamadım diğer switchlerden farkı nedir? dizayn olarak rede mi yoksa blue yamı yoksa browna mı yakın? Birde bu klavye tactile mı yoksa linear mı? Rahatsız ettim kusura bakmayın.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,294
İsim
Kerem Çavuş
Bende bu klavyeyi almayı düşünüyorumda switchi internette bulamadım diğer switchlerden farkı nedir? dizayn olarak rede mi yoksa blue yamı yoksa browna mı yakın? Birde bu klavye tactile mı yoksa linear mı? Rahatsız ettim kusura bakmayın.
Ne demek , linear switch ses olarak çok tok bir sesi var hissiyatı da browna benziyor , ajazzın kendi switchi o yüzden tarif etmesi zor ses testlerini izlerseniz dediğimi daha iyi anlayacaksınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,647
Üyeler
154,976
Son üye
burk
Top Bottom