Arama sonuçları: *

1. A

Sistemim ne kadar eder ?

Bolu’da yaşıyorum yapan yer yok ya malesef
  2. A

Sistemim ne kadar eder ?

Bunu satıp Playstation 5 alıcam
  3. A

Sistemim ne kadar eder ?

Monitör dahil hepsi ne kadar eder
  4. A

Sistemim ne kadar eder ?

Arkadaşlar merhaba aşşağıda ki sistemim ne kadar eder bana yardımcı olur musunuz? Amd Ryzen 5 5600x 2 yıl garantili Msı Rtx 2060 gaming z 6 gb Corsair vegance 8x2=16 gb ram Kıngston m2 500 gb ssd Toshiba 500 gb sata ssd Cooler master hyper 212 kule tipi soğutucu Steelseries apex 3 klavye...
  5. A

CFI-2016 PS5 Slim, dik mi yatay mı kullanılmalı?

Arkadaşlar bende Playstation almak istiyorum da öyle çok oyun bağımlısı değilim sadece 2 kişilik oyunlar için almak istiyorum Playstation 4 mü alayım 5 mi alayım ?
  6. A

Dolap, Gardrops ve sahibinden den alışveriş yapılır mı ?

Onu nasıl anlayacağız hocam
  7. A

Evet nakit olarak atmayacağım taksitli olarak alacağım. Güvence bedeli felan kesiyor ama mecbur benim istediğim ürünü göndermek zorunda farklı bir şey çıkarsa geri iade etme hakkım var zaten değil mi ?
  8. A

Arkadaşlar bu belirttiğim uygulamalardan alışveriş yapılır mı 2. El Xbox almak istiyorum da taksitli bir şekilde
  9. A

Playstation 4 alınır mı ?

Sizde hem Playstation hemde Xbox mı var ? 1722365478 Bir de series s depolama alanı yeterli oluyor mu ?
  10. A

Bana da xbox mantıklı gelmeye başladı da kral kolları biraz büyük gibi duruyor değişik sanki bilemedim tam kafama oturmadı
  11. A

Aynen dolandırıcıymış zaten
  12. A

Bilemedim ps5 de çok hoşuma gidiyor. Çok arada kalıyorum 1722337620 Dolapta buldum bir tane ilan kontrol eder misin alınır mı ?
  13. A

Siz kullanıyor musunuz Xbox ? Şimdi kafam karıştı oyun bakımından vs game pass olayı güzel Ps5 de kolları felan iyi daha güzel Xbox biraz hantal geliyor bana
  14. A

Dolap’ta keşfettiğime bak! https://link.dolap.com/5bvfs Bu alınır mı arkadaşlar
  15. A

Bulabilir misin internetten rica etsem senden
  16. A

Dolaptan bir inceleyeyim o zaman 1722327586 hangi kasayı almalıyım slim mi fat mı ne alıcam peki
  17. A

Sanmıyorum ben bir de ilçesindeyim
  18. A

limitte sorun yok 1722326398 Bolu da oturuyorum
  19. A

🟠 SİGARAYA ZAM GELİYOR! 🚬

😂
Top Bottom