Neler Yeni

CFI-2016 PS5 Slim, dik mi yatay mı kullanılmalı?

Vemoxis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay Kahraman
Görüntü olarak ve masaya daha çok uyduğu için dik koydum ben. Fakat bazı modellerde macun akıp cihazı bozuyormuş. Dik kullanmayın diyorlar. CFI-2016 modelinde de bu problem var mı? Nasıl kullanılmalı sizce?

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Görüntü olarak ve masaya daha çok uyduğu için dik koydum ben. Fakat bazı modellerde macun akıp cihazı bozuyormuş. Dik kullanmayın diyorlar. CFI-2016 modelinde de bu problem var mı? Nasıl kullanılmalı sizce?

Macun, sıvı, metal akma konusu şehir efsanesi. Yok öyle bir şey.

Aratos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Aras Telli
Macun, sıvı, metal akma konusu şehir efsanesi. Yok öyle bir şey.
Var hocam direkt arkadaşımdan biliyorum. Aldığımız günden beri dik kullandık. Aldıktan yaklaşık 9 ay sonra onunkinde bu problem yaşandı, benimkinde tık yok. Yani maalesef gerçek ama her cihazda olmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben yatay kullanmanı tavsiye ederim. Senin seride herhangi bir sıkıntı yok ama risk almaya değer mi karar senin.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Var hocam direkt arkadaşımdan biliyorum. Aldığımız günden beri dik kullandık. Aldıktan yaklaşık 9 ay sonra onunkinde bu problem yaşandı, benimkinde tık yok. Yani maalesef gerçek ama her cihazda olmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben yatay kullanmanı tavsiye ederim. Senin seride herhangi bir sıkıntı yok ama risk almaya değer mi karar senin.

Ben 15 Mart 2023'ten beridir PS5 1216-B sürümünü dik kullanıyorum. Bir şey olmadı.

Aschil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Başer
Arkadaşlar bende Playstation almak istiyorum da öyle çok oyun bağımlısı değilim sadece 2 kişilik oyunlar için almak istiyorum Playstation 4 mü alayım 5 mi alayım ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,052
Üyeler
153,988
Son üye
Hasan Efe Yılmaz
Top Bottom