Arama sonuçları: *

1. I

Garantide muadil kullanılan toner anlaşılır mı?

Selamlar. Bende Canon MF237W yazıcı var. Muadil toner kullanıyorum bir süredir. Birkaç hafta öncesine kadar ben de bu konuyu araştırırken bu foruma denk gelmiştim. Sonrasında test edip yazayım dedim. Wifi bağlanmıyordu, toneri söküp gönderdim garantiye. Kimse toner vs br şey demedi bana. Sorunu...
  2. I

HP Cf283a uyumlu toner

Selamlar. Biraz fazla geriden gelip yazıyorum ama araştıranlara bilgi olsun. Bende Canon yazıcı var. Onun muadil tonerini DCP Toner sitesinden alıyorum bayadır. Gayet de memnunum. Geçtiğimiz ofisteki HP LaserJet Pro MFP M225dn yazıcı için tavsiye edip CF283A aldırmıştım. Gaytet de memnun...
  3. I

Bu toner Brother HL1210W için uygun mu?

Selamlar. Naçizane tavsiyemi yazmak istedim. Dolum çok sıkıntılı geliyor. Bazen akma vs yapabiliyor. O yüzden muadil toner tercih ediyorum kendi yazıcımda. Kesinlikle tavsiye de ederim. Ben şu siteden alıyorum: https://dcptoner.com
  4. I

Öneri Canon Muadil Toner Öneri

Selamlar. Sizin mesajınızdan önce bahsettiğim DCP Toner sitesinden sipariş ettim. Ürün beklediğim gibi kaliteli ve güzel geldi. Bu zamana kadar da baya çıktı aldım, hiç sorun yaşamadım. Baskılar gerçekten çok kaliteli. Güven konusunda da sorun yokmuş meğer, müşteri hizmetleri güzel ilgileniyor.
  5. I

Öneri Canon Muadil Toner Öneri

Selamlar. Canon MF237W model yazıcı kullanıyoruz. Muadil toner almak istiyoruz ama emin olamayıp danışmak istedim. DCP Toner sitesini gördüm, hoşuma da gitti. Güvenilir duruyor ama sizden alım yapan var mı? Önerir misiniz? Düşündüğüm ürün bu: https://dcptoner.com/canon-mf237w-muadil-toner-crg-737
  6. I

Birden fazla programlama dili öğrenmek mantıklı mı

Öğrenmemek fazlasıyla mantıksız :) Yazılımın içine girdikçe sürekli yeni diller öğrenmen gerektiğini fark edeceksin. Tek dil ile gitmiyor maalesef.
  7. I

PHP'de yapabileceğim her şeyi JavaScript'de yapabilir miyim?

Node.js zaten JavaScript framework'ü :) Haliyle node'da yapılınca javascript ile yapılmış oluyor. Php ile yaptıklarını javascript ile yapabilirsin. Arkadaşın da dediği gibi Node.js ile gider. Tek sorun hosting seçeneği php'ye göre daha az. Php'yi barındıracağın hostinglere çok daha uygun...
  8. I

Hangi programlama dillerine bakmalıyım?

Hocam bir tarafta C, C++ diyip sonra da python vs adı geçmesi biraz garip :) C, C++ gibi diller zor ama yapabileceklerinin çok olduğu diller. Üstelik çok da hızlı. Python ise çok basit, ama derlenmediği için çok yavaş bir dil. Tavsiyem: 1- Algoritma ve programlama mantığını öğren. Flowgorithm...
  9. I

C# öğrenmek için YouTube kanalı önerisi

Temel seviye: Murat Yücedağ İleri Seviye: Gençay Yıldız Engin Demiroğ'a da bakmanı tavsiye edebilirim.
Top Bottom