Neler Yeni

Garantide muadil kullanılan toner anlaşılır mı?

Wardom

80+
Elimizde bir yazıcı var, garantisi devam eden.
Fakat satın aldığımız yerin toneri internettekilere göre pahalı. Eğer farklı bir yerden alırsak galiba garantisi devre dışı kalıyor.
Yazıcıda muadil toner kullanıp garantiye gönderdiğimizde gitmeden önce eski toneri taksak muadilin kullanıldığı anlaşılır mı?
Çipli toner her ikisi de.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,305
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,305
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Sonuçta adamların sattığı ürün dışında başka yerden alıyoruz ondan kaynaklı bozulursa sıkıntı olmaz mı ?
Toner kaynaklı bozulma olması çok düşük ihtimal, başka toner kullanmak garanti devre dışı kalmaz.

Wardom

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Toner kaynaklı bozulma olması çok düşük ihtimal, başka toner kullanmak garanti devre dışı kalmaz.
Kendileri distribütör garantili olduğunu söyledi.
O zaman bozmaz diyorsanız muadile bakacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sahte veya Canon ürünü olmayan kartuşların kullanımından kaynaklanan sorunlar garanti kapsamında değildir.
satın aldığımız yerin verdiği tonerde bile bu hata var zaten :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gürkan Kurtoğlu
Tonerden dolayı garanti dışı kalmaz bende muadil toner kullanıyorum. Kendi tonerinden ise muadil tonerde kartuşta aynı baskıyı yapıyor ve maliyeti düşük o yüzden güzel oluyor.

aldığım site:

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmail Yaman
Selamlar. Bende Canon MF237W yazıcı var. Muadil toner kullanıyorum bir süredir. Birkaç hafta öncesine kadar ben de bu konuyu araştırırken bu foruma denk gelmiştim. Sonrasında test edip yazayım dedim. Wifi bağlanmıyordu, toneri söküp gönderdim garantiye. Kimse toner vs br şey demedi bana. Sorunu çözüp geri yolladılar. Detayına hakim değilim ama oradaki personele ya da markaya ya da muadil tonerin kalitesine göre değişebilir belki. Kalitesiz muadil tonerlerin yazıcıya zarar verdiğini duymuştum, onları garanti dışa bırakabilirler. Ben sorun yaşamadım.
Kullandığım ürün de bu, tavsiye edebilirim: https://dcptoner.com/canon-mf237w-muadil-toner-crg-737

Wardom

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar. Bende Canon MF237W yazıcı var. Muadil toner kullanıyorum bir süredir. Birkaç hafta öncesine kadar ben de bu konuyu araştırırken bu foruma denk gelmiştim. Sonrasında test edip yazayım dedim. Wifi bağlanmıyordu, toneri söküp gönderdim garantiye. Kimse toner vs br şey demedi bana. Sorunu çözüp geri yolladılar. Detayına hakim değilim ama oradaki personele ya da markaya ya da muadil tonerin kalitesine göre değişebilir belki. Kalitesiz muadil tonerlerin yazıcıya zarar verdiğini duymuştum, onları garanti dışa bırakabilirler. Ben sorun yaşamadım.
Kullandığım ürün de bu, tavsiye edebilirim: https://dcptoner.com/canon-mf237w-muadil-toner-crg-737
Teşekkürler bilgilendirme için.
Ben de ilk toner duruyor bozulursa içine takıp gönderirim diye.

Top Bottom