Arama sonuçları: *

1. Xanthe#

Ekranda kırmızı lekeler

Merhaba, 2-3 saat oyun oynadıktan sonda ekranda kırmızı çizgiler ve lekeler beliriyor masaüstü ve oyunda görünüyor reset atarken gelen windows ekranında ise kayboluyor sorunun ekran kartından kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü idarelik bir evga gtx760 sc aldım, monitörüm dell s2422hg problemin...
  2. Xanthe#

Wraith prism açılışta bir süre duruyor

Xero gg oynuyor musun 😂
  3. Xanthe#

Wraith prism açılışta bir süre duruyor

Merhaba, Videoda göreceğiniz üzere bilgisayarı çalıştırınca fan kısa bir süre dönüp duruyor, ardından tekrar dönmeye başlıyor. Dikkat etmemiştim ama sanki önceden olmuyordu, emin değilim. Bu normal bir durum mu? Teşekkürler.
  4. Xanthe#

Razer Deathadder V2'yi mi ? Steelseries Sensei Ten'i mi almalıyım ?

Bende yapıyor DA Chroma kullanıyorum ama bu olayın mouse’un kaplamasından çok kendimle alakalı olduğunı düşünüyorum, yani anlayacağın glossy ya da mat olması terletme konusunda ikinci etken.
  5. Xanthe#

Razer Deathadder V2'yi mi ? Steelseries Sensei Ten'i mi almalıyım ?

V2 sensör ve kalite açısından çok iyi hissettiriyor en azından benim görüşüm bu şekilde fakat önceliğiniz tasarımına karar vermek olmalı. Ambidextrous mouse mu yoksa Ergo mu
  6. Xanthe#

Dell S2422HG görüşleriniz, alınır mı ?

Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi monitör alacağım. 165Hz 1ms olması beni cezbetti, aslında 144 IPS flat bir monitör bakarken bu monitöre denk geldim ve yeni çıktığını öğrendim birçok yorum okudum çoğu da olumlu ayrıca inceleme videolarında da High-end bir kalitesi olduğundan bahsediliyor...
  7. Xanthe#

100.000₺ Sistem tavsiyesi

En geç yaz aylarında, troll, paran var-yok gibi yorumlar yapıp gereksiz muhalefet olan arkadaşlara hatırlatacağım 😊
  8. Xanthe#

Anlayış gösteren, göstermeyen herkese çok teşekkür ederim
  9. Xanthe#

Ama tahmin edersiniz ki bu kıtlığın başlıca sebeplerinden diğerleri de covid ve GDDR6 belleklerin üretiminde sıkıntı yaşanması dolayısıyla arz’da düşüyor aynı oranda da talep artınca piyasa denge fiyatları artıyor bu belleklerin üretimi sorunsuz şekilde devam etmeye başladığında üreticilerin arz...
  10. Xanthe#

İnsanların durumuna göre yaftalamak ne kadar da kolay olmuş, sahip olduğum sisteme göre gelir analizi yapar olmuşsunuz elimdeki sistem bana yetiyor ve mevcut dönemde ihtiyaçlarımı yeterince karşılıyor. Anlamıyorum bu gibi bir yatırım yapmam için sistemimin de en az 15-20 bin civarında olması...
  11. Xanthe#

Arkadaşlar troll olduğum kanısına nereden vardınız merak ediyorum
  12. Xanthe#

3080 ile mi ? 1616143318 Anlamadım
  13. Xanthe#

Size diyorum ki 3-4 ay içerisindeki MUHTEMEL kart fiyatlarını göze alarak cevaplayın hala stok kıtlığındaki MEVCUT fiyatlardan bahsediyorsunuz.
  14. Xanthe#

Normalde uzun zaman önce kendim girecektim öğrenim kredisi çekip ama babama anlattığımda onun da uzun zamandır ilgisini çektiğini farkettim o da bu şekilde bir teklifle geldi.
  15. Xanthe#

Kesinlikle bu şekilde, teşekkür ediyorum anlayışınız için.
  16. Xanthe#

Arabamı satıp size para yağdırabilirim 😌
  17. Xanthe#

Babamla yapacağım üstelik sistemimin böyle olması durumum olmadığı anlamına gelmiyor 😂inanılmazsın gerçekten.
  18. Xanthe#

Ben de merak ediyorum sonuç olarak gidip evindeki kartı almayacağım
  19. Xanthe#

Önümüzdeki çeyrek dedim 3-4 ay içerisindeki muhtemel kart fiyatlarını göze alarak mümkün olabilir sanki.
  20. Xanthe#

Merhaba, önümüzdeki çeyrek içerisinde 100.000 TL ile bir sistem kurmayı düşünüyorum, hashrate ve kazanç konusunda çoğu site birbiriyle farklı veriler söylüyor. Bu bütçeyle 500-600 MH/s kazım değerine yakın bir sistem kurmam mümkün mü hangi kartları almalıyım 3000 serisi düşünüyorum şimdilik...
Top Bottom