Neler Yeni

Razer Deathadder V2'yi mi ? Steelseries Sensei Ten'i mi almalıyım ?

Gando08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
efe yağcı
Bu 2 mouse arasında kaldım. Claw tutuş şekline sahip biriyim, elim ne çok büyüktür ne çok küçük. Ortalama bir el boyutuna sahibim. Şuan kullandığım mouse Logitech G402, uzun bir süredir kullanıyorum ve elime tam oturuyor. Dediğim gibi Deathadder v2 ve sensei ten arasında kaldım, yukarıda yazdığım kriterlere göre hangisini tavsiye edersiniz?

Not: Bir sorum daha var, hangisinin sensörü daha iyidir ? Kullandıkları sensör, switch ve benzeri teknolojiler olarak hangisi daha ileridedir?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,886
İsim
Barış Karalı
Bence steelseries. Ama razerde fena değil. Eline hangisi oturuyorsa onu al.

Hacenys

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Yiğit Han Ceylan
Bu 2 mouse arasında kaldım. Claw tutuş şekline sahip biriyim, elim ne çok büyüktür ne çok küçük. Ortalama bir el boyutuna sahibim. Şuan kullandığım mouse Logitech G402, uzun bir süredir kullanıyorum ve elime tam oturuyor. Dediğim gibi Deathadder v2 ve sensei ten arasında kaldım, yukarıda yazdığım kriterlere göre hangisini tavsiye edersiniz?

Not: Bir sorum daha var, hangisinin sensörü daha iyidir ? Kullandıkları sensör, switch ve benzeri teknolojiler olarak hangisi daha ileridedir?
deathadder v2 piyasanın en kaliteli sensörü 0.2 ms gecikme bence v2

Gando08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
efe yağcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz araştırdım, çoğu sitede v2'nin "palm" tarzı tutuş pozisyonuna uygun olduğu söyleniyor. Pek fazla alışamam gibi duruyor, ancak piyasadaki en iyi sensöre sahip olmasından dolayı biraz tereddütte kaldım açıkçası. Sensörleri arasında "aman allahım waoooww" gibi bir fark varmıdır? Birçok e-spor oyunucusunun sensei ten kullanığını duydum, ancak v2'nin sensörü daha iyiymiş kafam baya bir karıştı.

Ozmanya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Ozan
Biraz araştırdım, çoğu sitede v2'nin "palm" tarzı tutuş pozisyonuna uygun olduğu söyleniyor. Pek fazla alışamam gibi duruyor, ancak piyasadaki en iyi sensöre sahip olmasından dolayı biraz tereddütte kaldım açıkçası. Sensörleri arasında "aman allahım waoooww" gibi bir fark varmıdır? Birçok e-spor oyunucusunun sensei ten kullanığını duydum, ancak v2'nin sensörü daha iyiymiş kafam baya bir karıştı.
Sensörler arasındaki farkı hissetmeniz çok çok zor. Belkide imkansız.

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Sensörü teknik olarak daha iyi fakat anlaşılabilecek bir fark yok aralarında

Xanthe#

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda KANTIK
V2 sensör ve kalite açısından çok iyi hissettiriyor en azından benim görüşüm bu şekilde fakat önceliğiniz tasarımına karar vermek olmalı. Ambidextrous mouse mu yoksa Ergo mu

Gando08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
efe yağcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
V2 sensör ve kalite açısından çok iyi hissettiriyor en azından benim görüşüm bu şekilde fakat önceliğiniz tasarımına karar vermek olmalı. Ambidextrous mouse mu yoksa Ergo mu
Genellikle ergonomik olmasını tercih ederim ancak dediğim gibi claw şeklinde tutuyorum, o yüzden razer'ın pek fazla elime uyacağını sanmıyorum. O yüzden sensei ten'e biraz daha yakınım.

Hacenys

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Yiğit Han Ceylan
Genellikle ergonomik olmasını tercih ederim ancak dediğim gibi claw şeklinde tutuyorum, o yüzden razer'ın pek fazla elime uyacağını sanmıyorum. O yüzden sensei ten'e biraz daha yakınım.
elinize uyanı tercih etmeniz en doğrusu olacaktır

Gando08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
efe yağcı
Birde bir şey sorucam, sensei ten veya v2 kullananlara soruyorum; Terleme yapar mı? Şuan kullandığım g402 aşırı derecede terleme yapıyor ve 30dk elimde tuttuktan sonra elim sucuk gibi oluyor. Bu iki mousedan herhangi biri terleme yapar mı?

Xanthe#

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda KANTIK
Bende yapıyor DA Chroma kullanıyorum ama bu olayın mouse’un kaplamasından çok kendimle alakalı olduğunı düşünüyorum, yani anlayacağın glossy ya da mat olması terletme konusunda ikinci etken.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,497
Üyeler
154,244
Son üye
Eros7091
Top Bottom