Arama sonuçları: *

1. OZAN J

Çözüldü✓ Donner DHT-S300 Sound Bar Alınır mı?

Ben az da olsa bass sesini duymak isterim açıkcası, Bu üzermi bilmem ama amazonun sitesinde ki görsellerde, uygulamaya bağlanarak bass tiz ayarı yapılabiliyor. Tatmin edici olur gibi gözüküyor. Her hangi bir frekans aralığı paylaşılmamış Bass üretimi nasıl veya tizler nasıldır diye. tahminimce...
  2. OZAN J

Çözüldü✓ Donner DHT-S300 Sound Bar Alınır mı?

Almışken kaliteli bir şey almak lazım. Bizde de samsung marka soundbar vardı sesi çok güzeldi. Onun kablosuz subwooferını evin uzak bir yerine koymuştuk çok iyi ses veriyordu. Yandı gitti sonra. Bose TV Speaker öneririm. Harici olarak bass modülü de takabiliyorsun sonradan. Edit: Şimdi tekrardan...
  3. OZAN J

Dell Türkiye Rezilliği

3-4 Sene evvel Küçükyalı Otokoç binasının altında Dell servisi vardı. Orada çalışıyordum. Ama Koç bünyesine bağlı olarak sadece ufak tefek şeylere bakıyordum. Koç Sistemin bilgisayarlarını kuruyorduk veya notebooklara kamera montajı yapıyorduk. Bana kapanacaklarını o senelerde söylemişlerdi...
  4. OZAN J

Yardım İMEİ KLONLANMIŞTIR UYARİSİ YARDİM

Faturasıyla birlikte bu telefonla ilgilenen kurum neydi, BTK mıydı oraya mail atıyorduk öyle hallediliyordu. 4 sene önce öyle yapılıyordu bir deneyin.
  5. OZAN J

Turknet 1000MBPS düşüş

Direkt kablo almak mantıklı hem değiştirmiş oluruz.
  6. OZAN J

Windows 11 LTSC 24H2 Geldi Meydane

Yıllardır aynı mantıkta 10 pro veya 11 pro kullanıyorum. Gereksiz servisleri ve uygulamaları direkt siliyorum.
  7. OZAN J

Çözüldü✓ Ramlerin %99'da çalışıyor

ddr5 32gb ram var. bende de yüzde 60 lara dayanıyor. Premiere çok yiyor. Daha dün 13GB ram kullanımı gördüm. Efektsiz ufak editli.
  8. OZAN J

Turknet 1000MBPS düşüş

Arkadaşımda eskiden aynısı oluyordu. Kablonun ucu kırık diye düşüyordu. çıkar tak yapıp düzeliyordu.
  9. OZAN J

🔥İndirim Huawei Watch Fit 3 Naysla 3898₺! (700TL Değerinde Kayış Hediyeli!)

cihazı teslim aldım. Sabah tansiyon ölçümü de yaptı 3-4 saniye sürdü. Her şeyini kurcaladım. Şimdi tansiyonunu bulamıyorum :D hatta günde 2 kez yap diye kurulumunu yaptım. Arkadaşıma verdim saati tansiyonunu kontrol edelim diye ama şimdi bulamadık :D Huawei yi aradık saatin desteği yok diyor...
  10. OZAN J

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Aldığımın 2. günü iade ettim. Mikrofonu leş. Youtube videolarında ki gibi net çıkmıyor. 3 farklı cihazda denedim. Discord ve teamspeak sertifikalı olması hiçbir manaya gelmiyor malesef. James Donkey 712 nin mikrofonu bunun 3 kat iyisi. Hadi mikrofon olarak kullanmiyim. Sadece ses kasarım yada...
  11. OZAN J

❌İndirim Bitti! 🔥 889 FİLTRE KAHVE MAKİNESİ

Camlı olması daha iyi değilmidir?
  12. OZAN J

Ben sorduğumda 22 mayıs tarihinde kargolancak demişti. Bendeki gri ve naylon kayış olan. Hepsi ayrı ağızdan konuşuyor :D
  13. OZAN J

Videolarda cihazda NFC özelliğini kullananlar var. Cİhazda bu destek var fakat bizim ülkemizde kullanılmıyor mağlesef. Cüzdanı eşleştiremiyormuşuz. Ve sadece 2 farklı renk seçeneğinde NFC özelliği mevcut. Ayrıca emin olmak amaçlı müşteri hizmetlerine de sordum. Kendisi evet var fakat ülkemizde...
  14. OZAN J

Yardım Kasanın yan kapağı takılıyken 85°C çıkarınca 70°C

Bakıma göndermek istersen Termal bakımlarının yapılmasını istiyorum diye servise gönderebilirsin.Sorun vs olduğunu zannetmiyorum.
  15. OZAN J

Yardım Kasanın yan kapağı takılıyken 85°C çıkarınca 70°C

Amazondan kontrolcülü RGB fan aldım ucuza. Geçenlerde indirimdeydi. çok memnunum. Kumandasından kontrol ediyorum. kasanın egzoz fan kısmına server fanı taktım içerideki sıcak havayı daha iyi atsın diye. üst kısımda da zaten 2 tane var. Serin serin çalışıyor. ama benim ısıdan kurtaran en büyük...
  16. OZAN J

Samsung S22 One UI 6.0 cihaz takılıyor

S21 kullanıyorum. Bende de mesela youtube arka planda açık ise ufak tefek takılmalar yapıyor. Pili hızlı bitiyor vs vs.6.1 de düzelecektir illa.
  17. OZAN J

fitgirlden trojan virüsü bulaştı

host dosyana yerleşmiş veya erişmeye çalışmış. Eğer eriştiyse bilgisayarının interente çıkışı bile değişebilir. Pingin artar. DNS'in değişir vs vs. Anormallik yok ise devam edebilirsin. Ani ping çıkması, internette yavaşlık olursa bundan dolayı.
  18. OZAN J

Anker liberty 3 pro vs liberty 4 nc?

Ben buraya gönderdim zaten ürünü. İlgilenmediler sıfırladılar geri gönderdiler. Hijyen ürünü diye pek ilgilenmiyorlar bu tür şeylerde.
  19. OZAN J

Anker liberty 3 pro vs liberty 4 nc?

Bu forumda neredeyse her konu benim ilgi alanım ama yetişemiyorum. Servise verdim ama sünger değişimi olmadı maglesef. Sadece sıfırlayıp değişmişler. Rica ederim. Bir sorun vs olur ise mutlaka iletin.
Top Bottom