Arama sonuçları: *

1. E

Bu lastiği nerden bulabiliriz

lastikcim.com bakabilirsin
  2. E

Protein tozu önerisi

Düzenli fitnessa basladım öncesinden spor gecmisim var. Sporun yanında ufak destekleyici protein takviyesi düşünüyorum ama önceden ne aldim ne kullandım. Destekleyici anlamda asla ağır olmayan sağlıklı temiz önerebileceğiniz markalar nedir?
  3. E

günde 6 litre su ideal mi

6lt cok ilerki yaşlarda böbrek yetmezliğine kadar gider. 3-4lt ideal max
  4. E

Önden çekişli araba alınır mı

daha fazla mühendislik daha fazla maliyet. premium ya da spor araclarda olur arkadan itiş. senin saydiklarin F/P araclar
  5. E

Yardım Kaza hasar tespit...

farda catlak vs yoksa tamponu bi kac bin liraya hallederler
  6. E

Önden çekişli araba alınır mı

Arkadan itişli arabalarda her zaman daha cok emek daha cok maaliyet ve daha çok mühendislik vardır. Arkadan itişli araba önden çekişli arabaya göre DAHA İYİ YOL tutar. Önden cekisli araba daha iyi yol tutar diyenler direksiyon başına gecmemislerdir. Yukarda biri yazmis ki önden çekişli araba...
  7. E

Öneri Euronet vs EfsaneNet

iki haftadir comnet kullanıyorum bi kere sorun yasamadim. aynı şekilde dukkanda da comnete gecis yaptım onda da sorun yasamadim. Bunun öncesinde turknet turktelekom kullandim yillarca onlarda da sorun yasamadim hic. altyapın iyise önceden sorun yasamadiysan şuanda kolay kolay yasamazsin
  8. E

700 bin araç önerisi

kia cerato olabilir ilanlara bi bak derim
  9. E

MTV vergisi ve bu araçlar hakkında

berlingonun vergisi yillik 5300 kusur. C5 in vergisi 2500 kusur. arada 2800₺ kadar fark var yıllık. bide muayene ücretini kat extra 1800 falandi o da. yıllık 4600-4700₺ berlingonun extra vergi,muayene ucreti cikiyor. Ama bana kalsa berlingo daha mantıklı daha düşük km de bulabilirsin bu...
  10. E

Öneri 600-700k arasi alinabilecek en mantikli araclar nelerdir ?

kia cerato motor mekanik olarak sorunsuz araba, yol tutuşu a3 e eşdeğer. megane, corolla
  11. E

Öneri 600-700k arasi alinabilecek en mantikli araclar nelerdir ?

pek sevmesemde en mantıklısı clio ya da i20 bu paralarda. hem daha temiz bulabiliyorsunuz hem az yakıp sorun cıkarmiyorlar. Polo almak isteseniz hem 3-5 yas daha yaşli olacak hem kafadan 150km gelmis ya da gecmis olacak. marka hastaliginiz yoksa sehirici kullanacaksanız clio/i20 herturlu işinizi...
  12. E

Mercedes a200 amg sedan vs tesla model y

Tr de maalesef öyle bi kitle oluştu. özellikle F30 kasasi icin. ama G20 kasasina bakın cok şık yakışıklı araba ve motoru harika bi motor. Tesla olarakta teslanin 1.8m olan modeline bakabilirsiniz 3.5 olanlarında özellik farkindn cok vergi devreye giriyor. 1.8 olani alinip parayi başka yerde...
  13. E

Mercedes a200 amg sedan vs tesla model y

o paraya Bmw G20 bakabilirsiniz
  14. E

Sizce klasik saat mi yoksa akıllı saat mi?

Çok net klasik saat
  15. E

Annem ve babam motora karşı motor almak istiyorum ne yapabilirim

Kırmızı da durmuyorlar, ayna kullanmayı bilmiyorlar, sinyal kullanmıyorlar, şerit degistirmeyi bilmiyorlar, şeritler ne anlama geliyor bilmiyorlar, arabaları görmüyorlar motorların varlığından haberleri yok. Sen bunlarla her yola çıktığında mücadele edeceksen al kardeşim. Biri dokunup yere...
  16. E

Araba'yı Kaça Satabilirim???

tavanla bagaj orijinal sadece geri kalan boya değişenim gözüküyor. gelen teklifleri değerlendir bu piyasada 100bine kadar pazarlık normal
  17. E

Öneri 1.3 milyona genç işi araba önerisi

bu verileri araba sadece calismiyorken sağlar 🤣 şehirici en az 10lt trafikte 11-12. yakit kimine göre coktur azdir orası ayrida o verilen o arabayla zerre alaaksi yok 1727441587 Temiz 17-18 kasa F30 318i bulabilirsin 70-80km de o paraya. Audi A3 olabilir. daha düşük yaş olarak honda civic...
  18. E

Ajax 4-0 Beşiktaş maç sonu

besiktasta rafa silva ve gedson dışında oynayan oynatacak adam yok. Sezon başı gs galibiyeti ondan sonra ligde 1-2 mac yenince herkes süper ucuyoz kaciyoz sandı ama ligin ortasına doğru ciddi düşüş ve sövmeler başlar diye düşünüyorum
  19. E

YURTDIŞI ARAÇ GETİRME

2 yıl kalabilir. 2 yıl sonunda 180 gün arac ülke sınırları dışında durmak zorunda. Baban dışında kimse kullanamaz. yabancı plaka olacagi icin bazi polisler özellikle durduruyor o riske girme hem ceza yersin hem galiba arabayi bagliyorlardi
Top Bottom