Arama sonuçları: *

1. V

🔥İndirim Adidas Marka Ürünlerde sepette %30 indirim

Bu tür indirimlerde aynı ürünü Amazon da aynı fiyata veriyor 😁 bakmadan almamak lazım amazonda taksit secenekleri iyi oluyor o yüzden. Geçen gün eşime adidas ayakkabı aldım biraz daha uyguna taksitli şekilde aldım.
  2. V

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 DJI Osmo Action 4 Adventure Combo Aksiyon Kamera 11.799TL🔥🔥

Beyler merhabalar, bu kamera için hangi edit programını kullanıyorsunuz acaba? Da Vinci yi demedim ama Media offline diyor videoyu ekledigimde. YouTubeden baktım ama çözülmedi bir türlü.
  3. V

🔥İndirim Anker Eufy Security C220 360 IP Kamera 999TL

3 tane var bundan kullanıyorum memnunum görüntüsü net. Fiyat performans bence. 1719569772 Tek eksisi optik zoom yok. O da olsa süper olacaktı.
  4. V

🔥İndirim Anker Eufy Security C220 360 IP Kamera 999TL

Kamera konusunda aliekspresten almak daha mantıklı gibi. Çift kameralı kameralar baya uyguna gelebiliyor. 1100 civarına düşüyor genellikle şuan 1200 üstü. Örnek olarak bu var AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 562,01TL 65%OFF | 8MP açık Wifi PTZ kamera çift Lens çift...
  5. V

🔥İndirim Temu alınabilecek ürün listesi🔥 🔥

Bunların kuponu bir günlükmus , kullanamadan süresi geçti. Kısmet değilmiş.
  6. V

❌İndirim Bitti! Getiryemek 80e50tl indirim

Yemek için bu
  7. V

❌İndirim Bitti! Getiryemek 80e50tl indirim

Kullandım çalışıyor. 1 saat önce sipariş verdim.
  8. V

Ryzen 5 5600 soğutucu önerisi

Bu sadece işlemci fanı ile ilgili değil , işlemci fanı bir yere kadar soğutur ama kasa da hava sirkülasyonu olması lazım. Ben de 5600 kullanıyorum t6 ultra stoktan 5 derece altında soğuttu, Adana sıcağında idare etmediği için sıvı soğutucu aldım. Bu sefer de öne takılan sıvı soğutucu ekran...
  9. V

🔥İndirim Migros ikramlık çikolatalarda 2 al 1 öde

Link de paylaşsan çok güzel olacak teşekkürler.
  10. V

🔥İndirim İnsan Algılama Lambası Akıllı 67₺🔥🎁

Ben n11 den 60 a aldım kampanyası vardı. Ucucla 10 liraya gelmişti çok işe yarıyor. 1719216215 Yok önüne geçmediğin sürece yanmıyor 😂
  11. V

🔥İndirim Temu İndirimli Ürünler 35₺ Kol Saati🔥🔥

Yurt dışı Max 5 adet değil miydi? Sorun olmasın.
  12. V

🔥İndirim FİFİNE A6NEO 758 TL İLE YENİDEN STOKTA

Yeni kullanıcıya mı acaba? Vergi dahil 1400 küsur görünüyor
  13. V

Çözüldü✓ 4.000Tl Bütçe'ye 360mm Sıvı Soğutucu Öneri̇r Misiniz?

Sıfır ürün geldi. Herkes öyle bekliyordu ama ürün sıfırdı.
  14. V

Ben de burada gördüm, sağlam şekilde gönderdi.
  15. V

İnventus u takip et derim. 3400 e argb modelini sattı. Ben argb siz aldım memnunum. Yine düşer fiyatları
  16. V

Arctic ll 360 i 3 bine aldım ben. Şuan en uygun bu sanırım https://www.teknobiyotik.com/arctic-liquid-freezer-ii-360-intel-amd-uyumlu-360mm-radyatorlu-3x12cm-p12-fanli-sivi-islemci-sogutucu-ar-acfre00068a-outlet.html
  17. V

Arctic ll 360 öneririm. Fiyat uygun bu aralar.
  18. V

🚨 BTC TÜRK HACKLENDİ! PARA ÇALINDI! 🔥

Az önce binance de işlem yaptım bu haberi gördüm 😂 lan dedim keşke almasaydım neyse sıkıntı olmaz ins.
  19. V

Aşırı Isınan İşlemci Sorunu

Anakarta yük binmesin istiyorsan sıvı soğutucu alman lazım. Bu aralar güzel indirimler vardı bakman lazım.
Top Bottom