Neler Yeni

🔥İndirim Anker Eufy Security C220 360 IP Kamera 999TL

Robius

80+ Bronze
Aldım teşekkürler (y)

bado6100

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ahmet Oz
Ben de aldım teşekkürler.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Volkan
Kamera konusunda aliekspresten almak daha mantıklı gibi. Çift kameralı kameralar baya uyguna gelebiliyor. 1100 civarına düşüyor genellikle şuan 1200 üstü. Örnek olarak bu var
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
562,01TL 65%OFF | 8MP açık Wifi PTZ kamera çift Lens çift ekran AI otomatik izleme IP Video gözetim kamera CCTV iki yönlü ses

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

alacak olanlar bunu bir okusun
2022'den bu yana 2.5 - 3 yıl geçmiş. açığı çoktan kapatmışlardır. Açığın bulunmuş olması güzel elemana bir miktar para vermişlerdir.

edit : açık kapatılmış cevap vermişler aynı site konusu da bu

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kamera konusunda aliekspresten almak daha mantıklı gibi. Çift kameralı kameralar baya uyguna gelebiliyor. 1100 civarına düşüyor genellikle şuan 1200 üstü. Örnek olarak bu var
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
562,01TL 65%OFF | 8MP açık Wifi PTZ kamera çift Lens çift ekran AI otomatik izleme IP Video gözetim kamera CCTV iki yönlü ses
değil hocam bu zamana kadar test amaçlı 2-3 cihaz alıp iade ettim bildiğin çamur gibi görüntüsü vardı.

Aliexpressten hele ki lisansı olmayan markasız kameraları almak mantıklı değil. Lensleri berbat.

Son düzenleme:

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Volkan
2022'den bu yana 2.5 - 3 yıl geçmiş. açığı çoktan kapatmışlardır. Açığın bulunmuş olması güzel elemana bir miktar para vermişlerdir.

edit : açık kapatılmış cevap vermişler aynı site konusu da bu

değil hocam bu zamana kadar test amaçlı 2-3 cihaz alıp iade ettim bildiğin çamur gibi görüntüsü vardı.

Aliexpressten hele ki lisansı olmayan markasız kameraları almak mantıklı değil. Lensleri berbat.
3 tane var bundan kullanıyorum memnunum görüntüsü net. Fiyat performans bence.

Tek eksisi optik zoom yok. O da olsa süper olacaktı.

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
John Smith
Yazlıkta var iki tane, şu afgan mevzuularından sonra taktırmıştım, gayet memnunum.

Top Bottom