Arama sonuçları: *

1. Q

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

Beyler monitöre laptop üzerinden bağlanıyorum. Oyun oynarken sanki görüntü çok kalitesiz gibi ya. Piksel pikselmiş gibi geliyor. CS'yi düşük ayarlarda oynarım normalde ama bu monitörde oynayınca çamur gibi görüntü oluyor. Var mı önereceğiniz ayarlar.
  2. Q

Temassızlık yok hocam. 165 hz alıyorum.
  3. Q

Bazen görüntü gelmiyor. Sebebini ben de bilmiyorum. Monitörü kapa aç yapınca düzeliyor.
  4. Q

Arkadaşlar laptopla kullanıp hdmi takanlar için birçok kişi STANDBY moduna geçip monitörün açılmadığından şikayet etmiş. Ben de aynı şeyi yaşadım. Bugün Vatan'dan Paugge Type C to Display Port kablo aldım artık hiç öyle bir sorunum yok. 400 tl gibi pahalı bir fiyatı var ama gsync'i falan da...
  5. Q

Hocam HDR’yi sadece monitörden açsak Windows üzerinden açmasak yine de aktif oluyor mu?
  6. Q

Arkadaşlar bilgisayarı kapatıp yeniden başlatınca monitöre görüntü gelmiyor. HDMI ile bağlıyorum. Kablonun tam oturduğundan eminim. Her seferinde monitörü 2-3 kez kapa-aç yapınca düzeliyor. Bu sorunu çözebilen var mı?
  7. Q

Teşekkürler şimdi sipariş verdim. Bunun dönüştürücüyle büyük bir farkı olur mu?
  8. Q

Dostlar ben de monitörü laptop'a hdmi ile bağlayarak kullanıyorum. Type C+ Display Port kablosuyla kullanmam ne gibi avantajlar sağlayacaktır. Not: Bilgisayarımın Type C portu görüntü verebiliyor.
  9. Q

Arkadaşlar bazen monitör bilgisayara bağlı olduğu halde görüntü gelmiyor. Yani monitör standby modunda kalıyor. Monitörü kapa aç yaparak düzeltiyorum. Bunun sebebini bilen var mı?
  10. Q

Hocam sadece hdmi 2.0 kablo al gayet yeterli. Type C + Display port kablosu da alabilirsin ama biraz o pahalı.
  11. Q

Monitör renk anlamında gerçekten çok güzel neye dayanarak beğenmeyen var acaba çok merak ediyorum. Hdr Game modunda oynadım cidden çok başarılı. Beni en çok şaşırtan kısım kullandığım bütün ips panellerde ışık sızması varken bunda neredeyse hiç olmamasıydı. Sağ alt bölümde ufaktan var ama hiç...
  12. Q

Lenovo Display Control CENTER yükledim ama bu monitör desteklenmiyor diyor. Sizde de böyle mi?
  13. Q

Açtık kurduk şimdi ama içinden dp kablo çıkıyor ve ben bunu laptopa bağlayamıyorum. Hdmi 2.0 alacağız mecbur.
  14. Q

Ben Monster Laptop’uma bağlamak için satın aldım. Şuan kargoda ve yarın geleceği yazıyor. Aklımda bir soru var. Benim gibi laptop için alanlar HDMI kablosuyla mı bağlanıyor yoksa bir ucu type bir ucu dp kabloyla mı? Kullanan birisi var mı? Bilgisayarın özellikleri söyle;
  15. Q

@oguuzysr hocam laptopa hdmi kablosuyla mı bağlandınız? Yoksa type c + display port kablosuyla mı?
Top Bottom