Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

Quadrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkay Çakır
Monitör renk anlamında gerçekten çok güzel neye dayanarak beğenmeyen var acaba çok merak ediyorum. Hdr Game modunda oynadım cidden çok başarılı. Beni en çok şaşırtan kısım kullandığım bütün ips panellerde ışık sızması varken bunda neredeyse hiç olmamasıydı. Sağ alt bölümde ufaktan var ama hiç rahatsız edici değil. Hoparlörü çok sağlam. Fabrika ayarlarında yüzde 50 geliyor yüzde 100e çekince bangır bangır dinliyorsunuz. Pivot özelliği yukarı aşağı sağa sola dönüşü zaten çok iyi. Hdmi kablo kullanarak bile memnun kaldıysam bence birçok kişi memnun kalmıştır.
Sonuç olarak @Abdullah Hacıgül e çok teşekkür ederim böylesine güzel bir monitörü bize sunduğu için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar şimdi bilgisayarı açmaya çalıştığında standby mode diye bir hata veriyor ve görüntü alamıyorum hiç bir şekilde
aynısı bana da oldu hdmiyi tekrar takıp çıkarınca düzeldi.

Ekler

• IMG_8223.jpeg
    IMG_8223.jpeg
    2.1 MB · Hit: 207
  • FEB6363B-CD6D-4670-A21B-7E1A0817FA9B.jpeg
    FEB6363B-CD6D-4670-A21B-7E1A0817FA9B.jpeg
    1.3 MB · Hit: 206
Son düzenleme:

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
Monitör renk anlamında gerçekten çok güzel neye dayanarak beğenmeyen var acaba çok merak ediyorum. Hdr Game modunda oynadım cidden çok başarılı. Beni en çok şaşırtan kısım kullandığım bütün ips panellerde ışık sızması varken bunda neredeyse hiç olmamasıydı. Sağ alt bölümde ufaktan var ama hiç rahatsız edici değil. Hoparlörü çok sağlam. Fabrika ayarlarında yüzde 50 geliyor yüzde 100e çekince bangır bangır dinliyorsunuz. Pivot özelliği yukarı aşağı sağa sola dönüşü zaten çok iyi. Hdmi kablo kullanarak bile memnun kaldıysam bence birçok kişi memnun kalmıştır.
Sonuç olarak @Abdullah Hacıgül e çok teşekkür ederim böylesine güzel bir monitörü bize sunduğu için.

aynısı bana da oldu hdmiyi tekrar takıp çıkarınca düzeldi.
Ben display port ile kullanıyorum, defalarca tak çıkar yaptım ekran kartındaki farklı portlara da taktım sonuç aynı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Faruk Ekim
4.2k'dan iki adet aldık bakalım kargolanmasını bekliyoruz, alıp kullananlar güle güle kullanın

Imenes

80+
Galiba seçilmiş kişi benim 😄 İnşallah kimse de çıkmaz denk gelince geliyor işte. Malzeme kalitesi vs on numara fakat göz görmeyecek gibi değil tam ortada denk geldi. Hepsiburada direkt olarak bunu iade alır mı? Ürün az önce geldi açtım baktım bu şekildeydi. Yani servise vs gittikten sonra mı iade alırlar, yoksa neden belirtmeden keyfi şekilde iade edebiliyormuyuz? Eğer servis vs uğraşcaksam vazgeçtim sebebiyle iade göndereceğim, sizce ne yapmalıyım? Bir yandan çünkü itopyadaki gigabyte ı almak istiyorum kampanyası bitmeden, bunu direkt iade etmek istiyorum.
Yalnız değilsin hepsiburadaya whatsapp üzerinden ulaşıp değişim talebinde bulundum pazartesi gelip alacaklar. Monitörü beğenmiştim ama arada böyle ölü piksel çıkıyor malesef

Ekler

• WhatsApp Görsel 2023-11-25 saat 17.19.57_c84a07cf.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-11-25 saat 17.19.57_c84a07cf.jpg
    131.9 KB · Hit: 174

tlhdlkts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Talha Deliktaş
Yalnız değilsin hepsiburadaya whatsapp üzerinden ulaşıp değişim talebinde bulundum pazartesi gelip alacaklar. Monitörü beğenmiştim ama arada böyle ölü piksel çıkıyor malesef
Aynen hocam sağlık olsun napalım. İnşallah en kısa sürede taleplerimizi yerine getirirler de maduriyet yaşamayız.

Peki kendileri ölü pixel dediğinizde servis vs konularına girmeden direkt değiştirmeyi kabul mu ettiler?

Spoit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Muhammed
Reis nasıl ulaştın numarasını atarmısin benim ürün pazartesi elimde insallah ne olur olmaz sorun çıkarsa oradan ulaşayım bende

Imenes

80+
Aynen hocam sağlık olsun napalım. İnşallah en kısa sürede taleplerimizi yerine getirirler de maduriyet yaşamayız.

Peki kendileri ölü pixel dediğinizde servis vs konularına girmeden direkt değiştirmeyi kabul mu ettiler?
Gelip alacaklar sonra kontrol edecekler değişim talebime yolladığım resimleride eklemişler. Stok varsa değiştirirler dediler stok yoksa para iadesi yapılırmış.

Reis nasıl ulaştın numarasını atarmısin benim ürün pazartesi elimde insallah ne olur olmaz sorun çıkarsa oradan ulaşayım bende
hepsiburada sayfasında en aşağıya in whatsap destek hattı var ona tıklıyosun yönlendiriyor wp ye oradan iletişim sağladım.

for4sh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem
Dostlar benim monitörüm de bugün geldi. Monitör gurmesi değilim. Yaklaşık 3-4 saattir kullanıyorum. Ölü piksel , ghosting ve ışık sızması sorunlarına rastlamadım gayet güzel bir paneli var. İlk kullanmaya başladığımda overclock edip 180 hz'e aldım ve yaklaşık 3 saat 180 hz'de kaldı üçüncü saatin sonunda 165 hz'e geçti otomatik olarak. Sebebini tam anlayamadım ama söylenenlere göre bende yarım saat sonunda 165 hz'e düşme olmadı. Sarımsı renk konusu benim de dikkatimi çekti ama biraz osd menüyü kurcalayınca color temp.'in fabrika çıkışı warmda olduğunu fark ettim ve neutrale alınca beyazlar gerçekten beyaz oldu. Parlaklık konusuna gelecek olursam osd menüden parlaklık değerini 100'e çektim ve karanlık odada gerçekten göz alan bi parlaklık değeri var bilmiyorum ne kadar sağlıklı ama kendinize göre ayarlayabilirsiniz :D. Henüz GSYNC deneme fırsatım olmadı gerçi nasıl yapılacağını da bilmiyorum araştırmam lazım.
Son olarak Philips 21.5 inch 60 hz TN panel monitörden buna geçen birisi olarak dünyam renklendi mutluyum :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
RzzX
Dostlar benim monitörüm de bugün geldi. Monitör gurmesi değilim. Yaklaşık 3-4 saattir kullanıyorum. Ölü piksel , ghosting ve ışık sızması sorunlarına rastlamadım gayet güzel bir paneli var. İlk kullanmaya başladığımda overclock edip 180 hz'e aldım ve yaklaşık 3 saat 180 hz'de kaldı üçüncü saatin sonunda 165 hz'e geçti otomatik olarak. Sebebini tam anlayamadım ama söylenenlere göre bende yarım saat sonunda 165 hz'e düşme olmadı. Sarımsı renk konusu benim de dikkatimi çekti ama biraz osd menüyü kurcalayınca color temp.'in fabrika çıkışı warmda olduğunu fark ettim ve neutrale alınca beyazlar gerçekten beyaz oldu. Parlaklık konusuna gelecek olursam osd menüden parlaklık değerini 100'e çektim ve karanlık odada gerçekten göz alan bi parlaklık değeri var bilmiyorum ne kadar sağlıklı ama kendinize göre ayarlayabilirsiniz :D. Henüz GSYNC deneme fırsatım olmadı gerçi nasıl yapılacağını da bilmiyorum araştırmam lazım.
Son olarak Philips 21.5 inch 60 hz TN panel monitörden buna geçen birisi olarak dünyam renklendi mutluyum :)
Anti glare var mı?

alzisthat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan örnek
arkadaşlar 180 hz ye çektiğinizde otomatik yarım saat sonra 165 hz ye düşme problemi bi bende mi var? nasıl çözeceğim bu sorunu

Efendy94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Efe Akçasayar
arkadaşlar 180 hz ye çektiğinizde otomatik yarım saat sonra 165 hz ye düşme problemi bi bende mi var? nasıl çözeceğim bu sorunu
Bu bir problem değil problem olsa çözülürdü. Çok yerde, kullanım kılavuzu dahil yarım saat sonra 165 hz e geçeceği yazıyor. Ekranı overclock ediyorsunuz 180 hz çalıştırabilmek için.

Top Bottom