Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,253
İsim
SEYF
Muhakkak yap ağabey, ikisi de modeline kadar bire bir aynı paneli kullanıyor. R25i-30, Omen 25i'nin kalitesine yakınsa düşünmeden önerilir. HDR'si açık ara muadillerini solluyor: Detaylar için:
Ben omen monitörü aldım. MSI falan yanında gerçekten hikâye kalıyor. Muhteşem

yusuf6807

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yusuf şen
Ölü pixeli belirterek mi iade yollayalım yoksa sebep belirtmeden 15 günlük cayma hakkı var sonuçta o şekilde mi yollayalım bilemedim
Ölü pikseli belirtirsen servise gider cihaz beğenmedim diye iadeye yollayabilirsin

Son düzenleme:

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Ölü pixeli belirterek mi iade yollayalım yoksa sebep belirtmeden 15 günlük cayma hakkı var sonuçta o şekilde mi yollayalım bilemedim
reis bilmiyorum ki hepsiburada nasıldır ben itopyadan almıştım msi cayma hakkımı kullanarak iade ettim ölü piksel işini karıştırmadım. hepsiburadada nasıldır bilen varsa bizide aydınlatsın. Şimdi hp omen aldım hepsiburadadan orda bişey çıkmaz inş.

tlhdlkts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Talha Deliktaş
reis bilmiyorum ki hepsiburada nasıldır ben itopyadan almıştım msi cayma hakkımı kullanarak iade ettim ölü piksel işini karıştırmadım. hepsiburadada nasıldır bilen varsa bizide aydınlatsın. Şimdi hp omen aldım hepsiburadadan orda bişey çıkmaz inş.
Burda da cayma hakkı var, neden belirtmeden iade yollayalım o zaman

Ekler

• IMG_0626.png
    IMG_0626.png
    167.3 KB · Hit: 129

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kullanıyorum şimdi monitörü, fabrika çıkışlı olarak “sıcak” renk moduyla geliyor Neutral e çektim miss gibi oldu. Menüden renk moduna bakmayıp sırf ben paylaştım diye bu monitör sarııı diye karalamaya kalkan haterlarım Allah akıl versin çünkü bu sayede menüde renk sıcaklık profilleri diye bir şey olduğunu keşfedebilirler

IMG_2926.jpeg

Son düzenleme:

troken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Fatih
Kullanıyorum şimdi monitörü, fabrika çıkışlı olarak “sıcak” renk moduyla geliyor Neutral e çektim miss gibi oldu. Menüden renk moduna bakmayıp sırf ben paylaştım diye bu monitör sarııı diye karalamaya kalkan hayatlarıma Allah akıl versin çünkü bu sayede menüde renk sıcaklık profilleri diye bir şey olduğunu keşfedebilirler

Alıntıyı görüntüle
ölü pixel yok mu? 2 monitördede

Top Bottom