Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Oğuz
Kullanıyorum şimdi monitörü, fabrika çıkışlı olarak “sıcak” renk moduyla geliyor Neutral e çektim miss gibi oldu. Menüden renk moduna bakmayıp sırf ben paylaştım diye bu monitör sarııı diye karalamaya kalkan haterlarım Allah akıl versin çünkü bu sayede menüde renk sıcaklık profilleri diye bir şey olduğunu keşfedebilirler

Alıntıyı görüntüle
Dün dediklerim kadar var değil mi?. Heleki hoparlörü iyi ses veriyor. :)

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,315
İsim
SEYF
geldimi seninki herkes aşırı övüyor aoc alacaktım bu linkteki monitöre yetişemedim omen indirime girince direk yapıştırdım
Fotoğraf atar mısın hocam
IMG_20231106_110514.jpg
IMG_20231106_110506.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Panel olarak aynıysa Lenovo ile hiç oisman olmazsınız. Zerre ışık sızması yok

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Selim
Arkadaşlar şimdi bilgisayarı açmaya çalıştığında standby mode diye bir hata veriyor ve görüntü alamıyorum hiç bir şekilde

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,315
İsim
SEYF
görüntüsü nasıl hocam renkleri fln çok güzel deniyordu
Dostum çok güzel çok doygun. MSI g2442 de kesinlik çok fazla yüksekti. Bunda tüm renkler kesinlik mükemmel seviyede. Asus MSI gigabyte g24f-2 bile var evde onlara nazaran çok daha iyi

Efendy94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Efe Akçasayar
Alıntıyı görüntüle
Arkadaşlar herkese merhaba kargo bugün geldi fakat sizlere hemen bir şey danışmak istiyorum.

Bu sabah itopyadan aşağıdaki vok sistemi sipariş verdim ve arkadaşlar mutlaka 2k monitör almalısın dediler.
sizce bu monitörü hiç açmadan geri iade mi etmeliyim?

Alıntıyı görüntüle
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
Gerek yok 1080p de kullanabilirsin bu setupla.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Dostum çok güzel çok doygun. MSI g2442 de kesinlik çok fazla yüksekti. Bunda tüm renkler kesinlik mükemmel seviyede. Asus MSI gigabyte g24f-2 bile var evde onlara nazaran çok daha iyi
bende msi 2412 vardı renkler öyle bi soluk geldi ki 5 senelik tn aoc den geçtim bide iade ettim bunu aldım inş ölü piksel ışık sızması gelmez hocam herkes çok övdü monitörü

Top Bottom