Arama sonuçları: *

1. Senju

Valorant hesabı almak mantıklımı

diger çalınan hesabım için satıcıya yazdım verdiği cevap şu şekil
  2. Senju

saolasın kardeşim
  3. Senju

ilk mailin ne oldugu ve hesaptakı dogum tarihi ilk skin ilk ugurluk gibi bi kaç bilgi hesabı almak için yeterli 1706359378 atamiyorm ki hesabin bilgileri bende yok esgiden almiştim o zamanlar bilmiyordum pek akıl verende olmadı
  4. Senju

ilk mail falan işine bakma hesab bilgilerini biliyor satan şahs istedigi zaman hesabını çalabilir çalmasa bile içinde acaba 1 yıl sonra hesap gidermi diye korku oluyor bu durumu çok yaşadim 1706359133 giden 15k lık hesabım
  5. Senju

asla alma bir kere 15k değerinde hesabım gitti 2 hafta öncede 4k yatırdıgım viper main hesabım gitti odin dışında her şey yeşildi kimden ilk maile felan bakma bi dahada hesap satın alsam beni silksinler bide öyle çalyorlar ki ruhun duymuyor bi bakmişsin hesap bulunamadı diyor gmail iki faktörlü...
  6. Senju

Yeni Topladığım Bilgisayar Herkese Nasip Olur İnşallah Bileşenler Nasıl?

hayırlı olsun aşırı iyi sistem en az 5 yıl gider bu
  7. Senju

RX 5600X RX 6800 Cızırtı Sesi

bin tane kart alıp satmişimdir çoğu kartımda vardı bu sorun coil whine deniyor bobin cızırtısı sistem için bir tehlike yaratmaz ama biraz rahatsız edebilir 1705919910 o ses psudan da gelebilir
  8. Senju

Rx 5700XT ve RX 6800 16 Gb kartımı RTX 3070Tİ ile takas ettim.Sizce değer mi?

tabi ki adam kendini kazıklamış ben kibarca anlatmaya çalşiyorum :D
  9. Senju

i9 14900KF - 4070Ti Sistem

bu arada B760 la overclock yapamayacaksın
  10. Senju

i9 14900KF - 4070Ti Sistem

hocam almişsın zaten ama 14900kf için bi z790 serisi alsan fena olmazdı
  11. Senju

Rx 5700XT ve RX 6800 16 Gb kartımı RTX 3070Tİ ile takas ettim.Sizce değer mi?

hocam rx 6800 tek versen sıkıntı yok bide 5700xt vermişsin bence değmez
  12. Senju

Günde Kaç Litre Su İçiyorsunuz?

1 litre çay 2 litre su içiyorum
  13. Senju

i7 10700f 4060 ti 8gb darboğaz yaparmı?

ekran kartının 60-70% kullanır diye tahmin ediyorum 30% darboğaz oluşur, ben rtx 3090 ve 11900k kullaniyordum oynadigim oyun valorant max 330 fps aliyordum daha sonra ekran kartimi sattm ana kart ve işlemcimi sattm 3060ti aldim 13700k cpu ve z790 ana kart aldim şuan 600 üzeri fpsle oynuyorum...
  14. Senju

i7 10700f 4060 ti 8gb darboğaz yaparmı?

hangi oyunları oynucan ve manitorun hangi marka?
  15. Senju

Yardım Rtx 4070 montaj yardımı

Eskisi gibi taksan daha iyi olur intde bolca gpu güç girişi yandı haberleri var araştırırsan neden oldugu açık belli
  16. Senju

MSI Optix MAG274QRF-QD 27 firmware hatası

Merhaba monitörü firmware güncellemesi yaparken başarısız dedi düğmeler kitlendi kapatıp açma vs ekran gitmedi monitörü kapatamadım sonra pirizden çekip geri taktım monitörü açamadım hiçbir düğme tepki vermiyor. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler
  17. Senju

RAM hatası Xmp Profil Hatası

nzxt de güzel
  18. Senju

xigmatek aquarius plus kasamın markası ama lian li kasa alırsdan çok daha kalitelidir 1705411680 13 tane değil 10 tane. 3 tane fan cam yansıması
  19. Senju

şunu alırım ben .d
  20. Senju

Merhaba xmp auto aldığığımda sistem normal çalışıyor fakat xmp'yi açınca pc açıldıktan 1-2 dakika sonra mavi ekran çıkıyor sistem yeniden başlıyor ve aynı şey tekrarlıyor sebebi ne olabilir? bios güncel manual overclock yaparsam normal çalşır mı? nasıl yaplır onuda bilmiyorum Ana kart: ROG STRIX...
Top Bottom