Neler Yeni

Valorant hesabı almak mantıklımı

şahin doğan

80+ Platinum

Senju

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Habib
site üzerinden ilk maili ile birlikte valo hesabı alsam sıkıntı yaşarmıyım?
asla alma bir kere 15k değerinde hesabım gitti 2 hafta öncede 4k yatırdıgım viper main hesabım gitti odin dışında her şey yeşildi kimden ilk maile felan bakma bi dahada hesap satın alsam beni silksinler bide öyle çalyorlar ki ruhun duymuyor bi bakmişsin hesap bulunamadı diyor gmail iki faktörlü dogrlama felanda açık ama 1 tane bile e posta gelmiyor mail değiştiğne dair hesap puf diye yok oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Onur Polat
asla alma bir kere 15k değerinde hesabım gitti 2 hafta öncede 4k yatırdıgım viper main hesabım gitti odin dışında her şey yeşildi kimden ilk maile felan bakma bi dahada hesap satın alsam beni silksinler bide öyle çalyorlar ki ruhun duymuyor bi bakmişsin hesap bulunamadı diyor gmail iki faktörlü dogrlama felanda açık ama 1 tane bile e posta gelmiyor mail değiştiğne dair hesap puf diye yok oluyor
anladım

Senju

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Habib
ilk mail falan işine bakma hesab bilgilerini biliyor satan şahs istedigi zaman hesabını çalabilir çalmasa bile içinde acaba 1 yıl sonra hesap gidermi diye korku oluyor bu durumu çok yaşadim
Mesaj otomatik birleştirildi:

giden 15k lık hesabım

Ekler

• Ek Açıklama 2023-09-09 004208.png
    Ek Açıklama 2023-09-09 004208.png
    2 MB · Hit: 27
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Onur Polat
ilk mail falan işine bakma hesab bilgilerini biliyor satan şahs istedigi zaman hesabını çalabilir çalmasa bile içinde acaba 1 yıl sonra hesap gidermi diye korku oluyor bu durumu çok yaşadim

giden 15k lık hesabım
geçmiş olsun hocam ticket atınca riot vermiyormu hesabı

Senju

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Habib
ilk mailin tüm bilgilerini değiştirirsem nasıl alıcak benden geri ?
ilk mailin ne oldugu ve hesaptakı dogum tarihi ilk skin ilk ugurluk gibi bi kaç bilgi hesabı almak için yeterli

geçmiş olsun hocam ticket atınca riot vermiyormu hesabı
atamiyorm ki hesabin bilgileri bende yok esgiden almiştim o zamanlar bilmiyordum pek akıl verende olmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Onur Polat
ilk mailin ne oldugu ve hesaptakı dogum tarihi ilk skin ilk ugurluk gibi bi kaç bilgi hesabı almak için yeterli

atamiyorm ki hesabin bilgileri bende yok esgiden almiştim o zamanlar bilmiyordum pek akıl verende olmadı
anladım hocam geçmiş olsun

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,949
İsim
Lokman Doğan
Arkadaşımin da aldi hesap 1 yil sonra çalındı
Aldığımız kişiye söyledik o çalmış geri verdi kopek gibi

Mchwar2K

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Recep Pelit
değil ilk mail diye baska mail verir 11 saat içerisinde geri çeker ve hiç bir şey yapamazsın.

Senju

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Habib
diger çalınan hesabım için satıcıya yazdım verdiği cevap şu şekil

Ekler

• 6b857b39-5376-4cf8-8937-8cad0c46a606.jpg
    6b857b39-5376-4cf8-8937-8cad0c46a606.jpg
    59.6 KB · Hit: 23

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,552
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Şanslıysanız temiz birine denk gelirseniz eğer sıkıntı olmaz ben kendi hesabımı sattım arkadaş bi sorun yaşamıştı belirli bi süre sonra gene yardımcı oldum kendisine

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,729
Üyeler
147,595
Son üye
yischu
Top Bottom