Arama sonuçları: *

1. fukcam

Gece 12’den Sonra İndirimli Ürün Gelicek!

b550, V4.5 sistemdeki anakart ile değiştirirsek fark eder mi ? Pcı 4.0 olduğu için belki ekran kartı desteğini arttırır diye düşündüm ?
  2. fukcam

V4,5 Sistem 400 Stok İle Geliyor

Girilmiyor fakat görünen bu,
  3. fukcam

❌İndirim Bitti! Monster 3050Ti Laptop 7500TL

Hala aynı şekilde ithamlara devam ediyorsunuz. Bu bir ticaret , kazanmak ve kaybetmek var. Bir taahüt veriliyorsa tutulmalıdır. Ben paramı ödüyorum, karşı taraf malını verecek. Basit matematik. Geçen sene aynı şekilde Hummel tedarikçisinden, Hummel ayakkabı aldım toplamda 8 çift ve 320 TL...
  4. fukcam

arkadaşım o enayi değil kabul ama biz de saf mıyız hakkımızı savunmayalım ? koymasaydı ucuza. sonuçta ticarette 1 fiyat belirlersin ve bu rakamdan satış yaparsın. Satış yapılıp parasını aldıktan sonra vazgeçtim ya ,vermiyorum ürünü diye bir olay olamaz. Belki müşteri o anda aynı ürünü başka bir...
  5. fukcam

Monster Abra A5 I5-11400H 16GB RAM 3050 Ti Laptop 7125 Lira!

aldık bekliyoruz.
  6. fukcam

Ben de aldım, merakla süreci bekleyenlerdenim.
  7. fukcam

Arkadaşlar laptop saticam ne fiyat istemeliyim??

konum neresi ve fiyatınıza karar verdiniz mi ben de laptop arıyorum.
  8. fukcam

Ana Konu MD3 Sistem ÇIKTI! 6999TL

Sorum md3 alan arkadaşlara, windows deneme sürümü ile birlikte mi gönderildi? Yoksa boş olarak mı?
  9. fukcam

Ben de ilk kez hazır sistem satın aldım ancak şu @Abdullah Hacıgül ün 2 yıl önce yayınladığı şu videoya bi göz atın isterseniz. Ben bu videoda izlediklerimden dolayı o şekilde yorumladım. Hatta ilk 2 dakikasında kargo ile ilgili olağan sıkıntılardan bahsediyo kendisi. Sonuçta hepimizden deneyimli
  10. fukcam

Kargo ilk geldiğinde kolide hasar var mı diye baksaydın keşke, kolide hasar olmasa bile kargocudan beklemesini rica edip onun önünde kasaya baksaydın. Çünkü bu tarz durumlarda kargocuya yasal olarak tutanak tutturma hakkım var. Gönderici firma da yasal olarak sana yenisini göndermek zorunda diye...
  11. fukcam

MD3 Sistem Tahminleri

Sadece mağazadan 2 kart ile ödeme yapılabiliyor diye biliyorum
  12. fukcam

Donanım Arşivi MD3 Sistem

TEDX konuşması gibi olmuş, teşekkürler taktikler için :)
  13. fukcam

MD3 sistemi yarın çıkıyor🔥🔥

Dostlar bende de bilgisayarın B’si yok :) sadece öğretmen eşimin fotokopi makinası ve tabletimiz var. İnşallah telefondan sepete ekleyip satınalabilirim :)
  14. fukcam

MD3 sistemi yarın çıkıyor🔥🔥

İtopya aracılığıyla satılacağı kesin mi arkadaşlar?
Top Bottom