Neler Yeni

Monster Abra A5 I5-11400H 16GB RAM 3050 Ti Laptop 7125 Lira!

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
Bende abdullah paylasim yaptiktan 4 dk sonra fiyatı görünce siparis verdim, satıcı firmaya aldiktan sonra bakma firsatim oldu,
1-) hepsi burada olmasa fake diyebileceğim bir satıcı profili var, hiçbir ürün yok, teknolojik bir ürün yok, ilana konulan 5-6 adet ürüne baktiginda bu saticidan daha once hic alisveris yapilmamis gibi gibi bir aldatmaca var..
2-)turkiyede resmi distribütöru bulunan bir laptop satışa sunması da nasil mümkün olabilir hiç anlayamadım. Asus, msi felan uygun bir fiyattan satılsaydı belki daha makul karşılayabilirdim.
3-) sipariş konusunda kendi basıma olsam asla bulaşmazdım, ancak herkes gibi bende Abdullaha güvenerek satın aldim, abdullah i severim, siparisler iptal olupta buna bağlı herhangi bir magduriyet oluşursa, kendisininde sorumlulugunun doğabileceği konusunda uyarmak isterim,(satis rakamlari arttigi için titiz davranılması gereken bir husus) bu konuyu hızlı bir çözüme kavuşturup, hepsiburada yoneticileri ile konuyu netlestirme şansın olursa bir nebze insanlar rahatlar. Satıcı kisinin iletisim bilgileri fatura kisminda bile mevcut, hepsi burada konuya el atarsa daha sağlıklı cozum olur.

Green

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Furkan
Hikayeyi 6. dakika dolaylarında gördüğümü düşünüyorum kaçırdık maalesef, satıcı puanı 1 bile olsa alırdım

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Satılan adet 50+

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
ramazan tk
gelen kutunun içinden Hıyar çıkmazsa çok şanslısınız demek ki :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Fatih Arslan
15bin lira olan bir laptopun 7125 liraya alınabileceğini sanmıyorum. bence iptal olacak. satıcıda hiç düzgün bir yere benzemiyor zaten. eğer iptal olmazsa alanlara hayırlı olsun, aşırı iyi bir fiyat.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,801
Üyeler
152,331
Son üye
Novasty
Top Bottom