Neler Yeni

Ana Konu MD3 Sistem ÇIKTI! 6999TL

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Kerem Özbey
Monitör dahil olmasaydı pekte kampanyalı ucuz bir hazır sistem olduğunu söyleyemezdim.
Yine de eline sağlık adamın, yapabildiğini yapmış.
Resme büyük açıdan baktığımızda diğer sistemlere göre vasat yani ortalama bi sistem ama şu anki piyasa ve durumdan bakarsak efsane bi sistem monitör de dahil olduğu için ama her zaman olduğu gibi 150 stok hiçbir şeyi karşılamaz :D Tükendi hemen

İceWolf

80+ Silver
16 Eylül 2020 de 1660super 2.057 TL ye almışım.

Ekler

• Screenshot_2021-12-27-10-34-59-343_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-27-10-34-59-343_com.android.chrome.jpg
    303.5 KB · Hit: 82
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
furkan aydın
tekrar stokalara düşmüş arkadaşlar

Arkadaşlar MD3 sistem geldi. Ekran kartı hariç o ayrı olarak gelecekmiş kargodaymış. Kasa arka üst kısmında hafif göçüntü var ve anakart plakası düzgün takılmamış onun haricinde monitörde ölü piksel var sayabildiğim en az 3 diğer 3 ünden emin olamadım. Alıp gelen kendisi de yorumunu yaparsa sevinirim. Monitörde kaç ölü pikselde değişim var bilginiz varsa yazarsanız sevinirim. Şuan bir mail atacağım mümkünse kasa ve monitör değişimi için değişirlerse ne ala.

fukcam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ufuk Çam
Arkadaşlar MD3 sistem geldi. Ekran kartı hariç o ayrı olarak gelecekmiş kargodaymış. Kasa arka üst kısmında hafif göçüntü var ve anakart plakası düzgün takılmamış onun haricinde monitörde ölü piksel var sayabildiğim en az 3 diğer 3 ünden emin olamadım. Alıp gelen kendisi de yorumunu yaparsa sevinirim. Monitörde kaç ölü pikselde değişim var bilginiz varsa yazarsanız sevinirim. Şuan bir mail atacağım mümkünse kasa ve monitör değişimi için değişirlerse ne ala.
Kargo ilk geldiğinde kolide hasar var mı diye baksaydın keşke, kolide hasar olmasa bile kargocudan beklemesini rica edip onun önünde kasaya baksaydın. Çünkü bu tarz durumlarda kargocuya yasal olarak tutanak tutturma hakkım var. Gönderici firma da yasal olarak sana yenisini göndermek zorunda diye biliyorum, yanlış biliyorsam da arkadaşlar düzeltsin lütfen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de md3 aldım ancak elime henüz ulaşmadı, iş yerime geldiği an açıp bakacağım. Herhangi bir zarar durumunda tutanakla birlikte teslim almayacağımı belirteceğim, olması gereken de bu.

KnightDavion

80+ Bronze
Kargo ilk geldiğinde kolide hasar var mı diye baksaydın keşke, kolide hasar olmasa bile kargocudan beklemesini rica edip onun önünde kasaya baksaydın. Çünkü bu tarz durumlarda kargocuya yasal olarak tutanak tutturma hakkım var. Gönderici firma da yasal olarak sana yenisini göndermek zorunda diye biliyorum, yanlış biliyorsam da arkadaşlar düzeltsin lütfen.

Ben de md3 aldım ancak elime henüz ulaşmadı, iş yerime geldiği an açıp bakacağım. Herhangi bir zarar durumunda tutanakla birlikte teslim almayacağımı belirteceğim, olması gereken de bu.

Teslim almazsan İtopya bunu iade kabul edip yenisini isterse göndermezse aynı fiyata şu an yenisi toplanmıyor hocam. Muhtemelen bana da yarın teslim edilecek ama ne yapacağım bilmiyorum.

fukcam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ufuk Çam
Ben de ilk kez hazır sistem satın aldım ancak şu
@Abdullah Hacıgül ün 2 yıl önce yayınladığı şu videoya bi göz atın isterseniz. Ben bu videoda izlediklerimden dolayı o şekilde yorumladım. Hatta ilk 2 dakikasında kargo ile ilgili olağan sıkıntılardan bahsediyo kendisi. Sonuçta hepimizden deneyimli

Kolide hasa vardı yan tarafında kasanın tarafına geçmeyen cinsten baktım ayaküstü bekletebildiğim kadar gönderdim. Sonrasında detaylı kontrol ederken kasanın arka anakart plakasının olduğu yerin biraz üstü orta kısmı içine gömüktü. Aynı zamanda anakart plakası tam takılmamış. Ölü piksel vs bunların hepsini kontrol etmem 30dk mı aldı detaylı edince fark ettim. Orada ayak üstü görülecek büyük sorunlar değildi. Mailde attığım fotoğraların bir kısmını atayım, ölü pikselleri fotoğraflayamadım. Değişim yapılabilirse sadece kasa ve monitör değişimi isteyeceğim.

Ekler

• kasa kutusu yan.jpg
    kasa kutusu yan.jpg
    3.9 MB · Hit: 67
  • 20211228_163010.jpg
    20211228_163010.jpg
    1.4 MB · Hit: 71
  • 20211228_163123.jpg
    20211228_163123.jpg
    1.8 MB · Hit: 59
  • 20211228_163150.jpg
    20211228_163150.jpg
    1.8 MB · Hit: 57
  • 20211228_164427.jpg
    20211228_164427.jpg
    3.9 MB · Hit: 59
  • kasa kutusu alt.jpg
    kasa kutusu alt.jpg
    1.9 MB · Hit: 65

beyt101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Beytullah Karaarslan
Kolide hasa vardı yan tarafında kasanın tarafına geçmeyen cinsten baktım ayaküstü bekletebildiğim kadar gönderdim. Sonrasında detaylı kontrol ederken kasanın arka anakart plakasının olduğu yerin biraz üstü orta kısmı içine gömüktü. Aynı zamanda anakart plakası tam takılmamış. Ölü piksel vs bunların hepsini kontrol etmem 30dk mı aldı detaylı edince fark ettim. Orada ayak üstü görülecek büyük sorunlar değildi. Mailde attığım fotoğraların bir kısmını atayım, ölü pikselleri fotoğraflayamadım. Değişim yapılabilirse sadece kasa ve monitör değişimi isteyeceğim.
hocam plakayı sen takabilirsin , yamuklukta çok problem olmazdı benim için ama monitörde değişim istemen en doğrusu olur

Plaka konusu evet söker hallederim o koymuyor üst kısımdaki çökme ve ölü piksel olması. Ölü piksellerda ekranda r-g-b, black,white olarak bakılınca fark ediliyor.

Top Bottom