Neler Yeni

Ana Konu MD3 Sistem ÇIKTI! 6999TL

valla hocam sen söyledikten sonra benim de canım sıkıldı sistemi ben de sipariş ettim yarın gelicek aklıma takıldı şimdi
Kabaca dışından kontrol edersin istersen kasayı çıkartıp yine çökme etme var mı seriden bakarsın. Sonrasında detaylı kontrolleri yaparsın ona göre mail atmanı istiyorlar mailede ilgili görselleri atmanı istiyorlar.

Sırf bu yüzden internet üzerinden bilgisayar sipariş edesim gelmiyor. Gamegaraj bu konularda daha yardımcı sanırım
Maalesef evet bu kötü yanı var ölü piksel vb her şeyini kontrol edip almıyorsun o an. Gelince kontrol ediyorsun ben bilseydim mağazadan alınabilir olacağını o gün öğlen gitmiştim o bayilerden birine ama belki sonrakilerde olur.

Nako94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Okan
Kabaca dışından kontrol edersin istersen kasayı çıkartıp yine çökme etme var mı seriden bakarsın. Sonrasında detaylı kontrolleri yaparsın ona göre mail atmanı istiyorlar mailede ilgili görselleri atmanı istiyorlar.

Maalesef evet bu kötü yanı var ölü piksel vb her şeyini kontrol edip almıyorsun o an. Gelince kontrol ediyorsun ben bilseydim mağazadan alınabilir olacağını o gün öğlen gitmiştim o bayilerden birine ama belki sonrakilerde olur.
Bayiden hemen alınıyor mu bilmiyorum. Gerçi o gün stok vardı tabi.

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
SERCAN UZUN
Benimde geldi ekran kartının olduğu koli hariç. Kasanın kolisini açar açmaz anakart plakasındaki yamukluk benimde dikkatimi çekti. Çok sorun etmedim açıkçası çok önemli değil onun hafif yamulmuş olması. Kasada bir şey dikkatimi çekmedi. Monitörü ise hiç açmadım, kullanmadan satmayı düşünüyorum, çünkü monitörüm var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Mert
Bana kargoya verildi dendi sadece monitör geldi. Kasayı sordum sadece bu var dendi.

Benimde geldi ekran kartının olduğu koli hariç. Kasanın kolisini açar açmaz anakart plakasındaki yamukluk benimde dikkatimi çekti. Çok sorun etmedim açıkçası çok önemli değil onun hafif yamulmuş olması. Kasada bir şey dikkatimi çekmedi. Monitörü ise hiç açmadım, kullanmadan satmayı düşünüyorum, çünkü monitörüm var.
Plakasını kendim düzeltirim gibi geliyor onu çözmezlerse açarım söker yerine oturturum plakayı. Monitörde ölü piksel testi yapsanız bence iyi olur. Ekran kartı vb ayrı kargo gelecekmiş.

Bana kargoya verildi dendi sadece monitör geldi. Kasayı sordum sadece bu var dendi.
Ayrı olarak kargolanıyor sanırım şansa anca hepsi birlikte geliyor.

fukcam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ufuk Çam
Sorum md3 alan arkadaşlara, windows deneme sürümü ile birlikte mi gönderildi? Yoksa boş olarak mı?

beyt101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Beytullah Karaarslan
Beyler monitör ve kasa geldi , kasada bi sıkıntı yok sağ salim gelmiş monitörü denedim 2 3 dakika vakit geçirdim ama ilk deneyimlerim maalesef kötü yarın ekran kartı gelince şu anda kullanmakta olduğum hp x24ih ile bi kıyas atarım .(haksız rekabet ama olsun) Şu anlık bir problem yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
İstanbul Sefiri
Beyler monitör ve kasa geldi , kasada bi sıkıntı yok sağ salim gelmiş monitörü denedim 2 3 dakika vakit geçirdim ama ilk deneyimlerim maalesef kötü yarın ekran kartı gelince şu anda kullanmakta olduğum hp x24ih ile bi kıyas atarım .(haksız rekabet ama olsun) Şu anlık bir problem yok.
Hayırlı olsun.

Merhabalar ekran kartı gelenler lütfen sizde de arka kısımda şu bölüm vida var mı plastik kısmı hafif sağ sol yapıyor oynuyor mu kontrol eder misiniz? Plastik orta kısımdaki 4 lü vida ile şuan tutuluyor sağ veya sol taraftaki alanda vidası vidalanması yok. Plastik kısmın normalde siyah plakaya bu çubuk gibi olan yerlerin vidalı olması lazım diye biliyorumda. 2 tane olan bu vidalama yeri biri hdmı girişinin üstüne denk gelmiş biri de siyah plakaya.

Ekler

• 20211229_162905.jpg
    20211229_162905.jpg
    1.7 MB · Hit: 39
  • 20211229_163038.jpg
    20211229_163038.jpg
    1.5 MB · Hit: 42
Top Bottom