Arama sonuçları: *

1. Ç

Anakartın 1. ram slotu çalışmıyor ve 8x2 ram yapınca açılmıyor

Başka bir işlemci var ise onunla deneyebilirsiniz hocam ayrıca veri yollarında bir deformasyon var mı diye kontrol edin derim
  2. Ç

Evdekiler pcyi bozucak

Selam fiş çekme hususunda aşırı dandik bir psu kullanmıyorsan fazla endişeye gerek yok içindeki filtre bobinleri bu durumları kaldırabilecek değerdedir ancak bu durumlarda malesef depolamanızı kaybetme olasılığınız var benzer şekilde kapatma düğmesine basılı tutma hadisesinde de söz konusu yani...
  3. Ç

BİLGİSAYARI GÜÇLENDİRMEK İSTİYORUM

Apu sistemlerde 0 toplamana gerek yok sadece bazenleri hdd yada ssd çok kullanıldığı için ömrü az kalıyor yenisini alırsın 5000 tl civarında bütçen varsa 0 a başvurma 0 olarak sadece ekran kartı ve depolama al gerisini ikinci elden dizersib
  4. Ç

3.5" HDD ile Kullanabileceğim UPS Önerisi

Ben sorunuzu tam olarak anlayamadım sadece hdd besleyecekseniz 12v ve 5v çıkışı olan bir powerbank işinizi görür
  5. Ç

Yardım LOl oynarken ısınma problemi

Monster almayın aldırmayın Sorunuza gelirsek laptoplar ısıya dayanıklıdır parçalarda çok ısınacağı için ona göre üretilir fakat işlemci %50 iken bu sıcaklık biraz fazla soğutma fanınız ağrızalanmış performansını yitirmiş olabilir termal macun fazla yada az sürülmüş olabilir soğutucu yerine...
  6. Ç

Yardım İntel s5000 sata anakart ile a1186 anakart hakkında

İki anakart hakkında detaylı bilgi bulamadım Sorularım şunlar S5000 sva anakart ile ram ve işlemci için ne kadar overclock yapabilirim Mac pro 2.1 a1186 anakart intel üretimi o yüzden overclock yapılabilir diye biliyorum ama kaynak bulamadım A1186 anakartına takabileceğim en hızlı ddr2 ram...
Top Bottom