Arama sonuçları: *

1. G

Çizim yapmaya başlamak için öneri

Katiliyorum
  2. G

Çok Tesekkürler +Hala önerilere açığım
  3. G

Bir kuş sesinden kuşun türünü nasıl bulabilirim

Arkadaşlar evimin tam önünde sürekli bir ses geliyor nasıl bunun cinsini belirlicem https://uploadnow.io/f/dtJf6kq
  4. G

Ama nasıl cizicegimi bilmiyom işte
  5. G

Neye pratik yapacağımı bilmiyorum iste
  6. G

Hiç bir temelim yok 10.sınıfım çizin yapmaya deli gibi başlamak istiyorum nerden veya nasıl başlamalıyım neye göre çalışmam gerekiyor öneriniz varmı özellikle doğayı veya anime karakterlerini çizmek istiyorum
  7. G

Diş teli nasıl taktırabilirim

Param yoook 1717161704 Haftaya pazartesi aldım muayene keşke sevkin ismini unutmasaydiniz tesekkür ederim
  8. G

Umarım o küçük şans bana güler iyi günler
  9. G

Peki teşekkürler yinede tekrar sormak istiyorum devletten ufacık bile olsa şansım varmı yaptırmak için
  10. G

İmkansız memur oğluyum zaten tek maaşla imkansız bir şey hayal oldu
  11. G

Profildeki senmisin çok yakislimissin 1717099257 Acısında değilim ben sadece parasındayım 10k altı vermem imkansız gibi bir şey malesef
  12. G

Param yok napim
  13. G

Yani normal bir şekilde devletten sıra mı almalıyım randevu 1717098492 Bı ihtimal takabilirlermi peki bı ihtimal 1717098505 Şansımı denemek istiyorum
  14. G

Kopya çekme taktiği matematik

Bendede öyle neyse ben forumdan banlanmak jstemiyom hadi iyi günler muck 1717099904 Gay degilim 😡
  15. G

Dişim baya yamuk yumuk devlet 18 yaş altı kişilere indirim yapıyormuş bu süreç nasıl işliyor bir bilgisi olan var mı? Veya nasıl taktırabilirim
  16. G

Çizim yapmaya başlamak

Başka öneri var mı ya
  17. G

Sorunun fotosunu çekiyodum hoca bana bakıp geri dönüyodu bizim hoca bir değişik biri arkasını dönünce izin vermiyo ben foto çekince izin veriyo 1717095421 Teşekkür edeirm 1717095430 Lütfüyle evlen hohohoho 1717095437 Şak ayaptim
  18. G

Lütfen 50-60 falan aldım geçtim yinede 1717008479 Lütfeni niye yazdım ben 1717008676 Aslında soruyu googleye arattım direkt sorunun cevabı çıktı bu yüzden 50-60 bekliyom
  19. G

Kopya çekme uygulaması,sitesi? Oneri

Ne yapabilirim telefon serbest ama elim kolum bağlı ne yapacağımı bilmiyorum
  20. G

Kopya çekme uygulaması,sitesi? Oneri

Kunduz sınav tarihleri arasında 17:00 a kadar kapalı oluyor 1716933841 Sınav 10 soru ve bizim hocamız sadece 2 soru hazırlamış her öğretmen 2 soru hazırlıyor yani 1716933944 Yinede bana yardım ettiğin için teşekkür ederim kusuruma bakma çok uğraştırdım seni
Top Bottom