Arama sonuçları: *

1. R

Hepsiburada Güvenilir mi? r5 3600

Hayır dostum hepsiburada fiyat yükseltmiş. Siz nasıl bir yol izlediniz bu süreçte?
  2. R

1400 civarına aldım, konuyu paylaşırken de o civarlarındaydı 1-2 dakika sonra 1600lük oldu.
  3. R

https://www.hepsiburada.com/amd-ryzen-5-3600-3-6ghz-35mb-cache-soket-am4-islemci-p-HBV00000LLPAM?magaza=Hepsiburada 1587308849 Elektronik alanında çok şikayet gördüm. İkinci el, kullanılmış ürün yollamaları hakkında.
  4. R

Satıcı: Hepsiburada Ryzen 5 3600 işlemci aldım, sıkıntı yaşar mıyım?
  5. R

Hepsiburada Sipariş İptalinde Para Karta Ne Zaman Gelir?

Hepsi burada üzerinden verdiğim siparişi iptal ettiğimde para kartıma ne zaman yatar?
  6. R

Sahibinden.com'da başıma gelen olay(lütfen yardım edin)

Kim bakacak sizin 40 TL'lik davanıza kardeşim, haklıysan kendini de ezdirme ver cevabını.
  7. R

Sahibinden.com'da başıma gelen olay(lütfen yardım edin)

40 TL için mi bu küfürleri ediyor? Vay anasını.
  8. R

Windows 10 güvenilir ucuza alma

Gittigidiyor üzerinden 3-5 TL'ye alabilirsin. Ne kadar götürür bilmiyorum fakat yorumlar gayet olumlu.
  9. R

Sipariş Veriliyor Son Kontrolü Yapar mısınız?

msi r7 240 128 bit (şimdilik, 3-5 ay sonra yükseltmeyi planlıyorum) oyun oynanmayacak zaten
  10. R

Sipariş Veriliyor Son Kontrolü Yapar mısınız?

Ekran kartım hali hazır da mevcut, eksik gedik bir şey yoktur inşallah. MSI B450 TOMAHAWK MAX AMD B450 4133MHZ DDR4 SOKET AM4 ATX ANAKART AMD Ryzen 5 3600 3,6GHz 35MB Cache Soket AM4 İşlemci Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80+ Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa Adata XPG...
  11. R

İncehesap Son Zamanlarda Alışveriş Yapan?

Ne zaman vermiştiniz hocam?
  12. R

İncehesap Son Zamanlarda Alışveriş Yapan?

En son ne zaman alışveriş yaptınız ve elinize kaç günde ulaştı? Aylar önce alışveriş yaptığımda sorun yaşamamıştım fakat şu aralar sıkıntılı yorumlar görmekteyim.
  13. R

Sistem topladım görüntü alamıyorum.

PSU içine giden kablo kontrollerini yapın. Şu videodaki kontrolleri de yapın lütfen.
  14. R

Yüksek İşlemciye Düşük Ekran Kartı Takarsak Ne Gibi Sorunlar Yaşanır?

Ne gibi sorunlar yaşarız? Örneğin işlemci: R5 3600 Ekran kartı: R7 240 128 bit Yüksek grafik gerektiren oyun oynanmayacak ama diyelim ki oynamak istedim? veya olabilecek durumlar.
  15. R

Bazı Firmalar Kutusuz İşlemci Satıyor, Fark Nedir?

Evet mantıken kutusuz daha uygun olduğundan almak daha cazip geliyor fakat sakata gelme durumu olabilir mi?
  16. R

SSD Tavsiyesi (m2)

Hız farkı hissediliyor mu? HDD'den geçeceğim, tepkim nasıl olur? Normal SSD'ye göre de kıyaslar mısınız eğer kullandıysanız.
  17. R

SSD Tavsiyesi (m2)

Boyut önemli değil. Bütçe: 400TL
Top Bottom