Neler Yeni

Sahibinden.com'da başıma gelen olay(lütfen yardım edin)

Yekta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Yekta
Merhaba daha yeni başıma gelen bir olayı anlatacağım. Ben 3gün önce bir tane Xigmatek SDY 962 40TL'ye soğutucu satmıştım. Ürünü kargoladım satıcıya ulaştı. Satıcı beni aramış ama ben çalıştığım için telefona yarım saat sonra bakabildim. Bana küfür etmiş dolandırıcısın diye evine polis gelcek diye. Sonra aradım telefonu kapalıydı ve geri döndü bana bayağı bir küfür etti. Ben sakinliğimi korudum ve elimde sağlam olduğuna dair fotoraflar ve videolar var dedim. WhatsApp'dan attım fotorafları ve yine ses kaydı olarak küfür etti iade alacaksın diye bende tamam dedim geçiştirdim şimdilik. Elimde her tür bilgisi var adamın ve bana hakeret ettiği görüntüler var. Ben ürünün gayet sağlam olduğuna eminim ve halihazırda kullanıyordum. Yaşım pek de büyük olmadığı için bü işlerle çok alakam olmadğı için yazdım. Çok zoruma gitti bir yerden şikayet edebilir miyim ve bozuk ürünü iade almak istemiyorum havale sonrası kargo yaptıştım.
(Yaş 19 girdim)
Bir süre önce de başıma gelmişti gına geldi artık.

Ekler

• küfür.png
    küfür.png
    265.6 KB · Hit: 103

Yekta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Yekta
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
40 TL için mi bu küfürleri ediyor? Vay anasını.
ya evet bide ben ürünü doğru gönderdim sağlam gönderdim.bide diyor dava edecem 4000tl geri alacağım senden diyor böyle bir hak sahibimidir peki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Alperen Gül
Kendisini akıllı sanan **********'nın biri muhtamelen

Hiç bir şey olmaz sana , sakına bu konuşmaları silme ve hukuk yolu açıktı eğer sen davacı olursan mutlaka hakim'e kanıtlarını göster ve dosyanda bulunsun Aile hakaretlerinden dolayı şikayet + tazminat davası açabilirsin.

Boph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
salih güven
ya evet bide ben ürünü doğru gönderdim sağlam gönderdim.bide diyor dava edecem 4000tl geri alacağım senden diyor böyle bir hak sahibimidir peki.
dolandırıcı olan o git şikayet et hemen korkutmaya çalışıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Enes
Kim bakacak sizin 40 TL'lik davanıza kardeşim, haklıysan kendini de ezdirme ver cevabını.

Hiç bir şey olmaz sana , sakına bu konuşmaları silme ve hukuk yolu açıktı eğer sen davacı olursan mutlaka hakim'e kanıtlarını göster ve dosyanda bulunsun Aile hakaretlerinden dolayı şikayet + tazminat davası açabilirsin.

Senin yaşını küçük görüp gözünü korkutmaya çalışıyor

Yekta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Yekta
anlamadığım ya ürünü alıyosun sağlam ürün bide bir kule tipi soğutucu nasıl bozuk olabilir.bide 40tl

bartu35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Bartu
Bir büyüğünden destek almanı öneririm. Kimse kimseye 40 TL için bu yazılanları söylemez. Yüksek ihtimalle sattığın kişinin yaşı sende de küçük.

Sinanbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Sinan sivrikaya
Merhaba daha yeni başıma gelen bir olayı anlatacağım. Ben 3gün önce bir tane Xigmatek SDY 962 40TL'ye soğutucu satmıştım. Ürünü kargoladım satıcıya ulaştı. Satıcı beni aramış ama ben çalıştığım için telefona yarım saat sonra bakabildim. Bana küfür etmiş dolandırıcısın diye evine polis gelcek diye. Sonra aradım telefonu kapalıydı ve geri döndü bana bayağı bir küfür etti. Ben sakinliğimi korudum ve elimde sağlam olduğuna dair fotoraflar ve videolar var dedim. WhatsApp'dan attım fotorafları ve yine ses kaydı olarak küfür etti iade alacaksın diye bende tamam dedim geçiştirdim şimdilik. Elimde her tür bilgisi var adamın ve bana hakeret ettiği görüntüler var. Ben ürünün gayet sağlam olduğuna eminim ve halihazırda kullanıyordum. Yaşım pek de büyük olmadığı için bü işlerle çok alakam olmadğı için yazdım. Çok zoruma gitti bir yerden şikayet edebilir miyim ve bozuk ürünü iade almak istemiyorum havale sonrası kargo yaptıştım.
(Yaş 19 girdim)
Şerefsize taviz verme asıl dolandırıcı o sen sağlam yolladınmı bitmiştir

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,059
İsim
Sarp Yılmaz
(Yaş 19 girdim)
dostum merak edecek bir şey yok böyle insanlar karşı taraftaki insanı güçsüz bulunca akıllarına ne geliyorsa yaparlar , merak etme onun totosu yemez böyle şeyler yapmaya , derler ya klavye delikanlıları bunlar :)
sen yinede kanıtları tut bir şey olursa sende şikayetçi olursun.

Top Bottom