Neler Yeni

Suriyeliler ile başıma gelen olay.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,258
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Çok ezber konuşuyorsun, çocuk kaçmayı tercih etmesede kararı annesi babası veriyor. Oradaki çocukların suçu yok, forumda gördüğüm çoğu genç daha babasına bilgisayar almak için ikna edemiyor bana "ben olsam gelmezdim" gibi ezber cümleler söylemeyin.
Ayrıca düzgün bir şekilde konuşan kavga etmeden olayı çözebilirdin.
Halen daha çocuğun suçu yok diyorsun yarın bir gün senin çocuğunu dövmeye kalkıştığında görürüz seni.Ayrıca kavga etmeden çözebilirsin demişsin gel sen anlat bunu Suriyelilere tamammı?

TamerKs

80+ Silver
çocuğunu dövmeye kalkıştığında görürüz
Sanki biz kendi aralarımızda hiç kavga etmiyormuşuz gibi konuşuyorsun, ayrıca herkesi aynı kefeye koyma. Çok iyi anlaştığım suriyeliler var ve çoğu Türk arkadaşlarımdan iyi

smsísmαíl

80+ Silver
Bu suriyelilere hiç acımayacaksın aslında. Vuracaksın yumruğu hemen.

JokerAllame

80+ Silver
Bu saha olaylarında 1 bunlar 2 de kekolar çok karışıyor geçen bizde sırf sahaya kekoları almadık diye gittiler 5dk sonra elleri dolu cam şişelerle geldiler bir baktık sahaya üstümüze cam şişe atıyorlar.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar bugün suriyeliler ile başıma bir olay geldi anlatıyorum.Öncelikle bu 2 çocuk her gün gelip saha da oynuyorlar biz de arkadaşlarla basket falan oynuyoruz.Ama artık yetti her gün bize daracık alan kalıyor ve tek sorun bu da değil az sonra onu da anlatacağım her neyse sonra bunlar da gelip her gün oynuyorlar ama artık yetti yani düşünsene savaştan kaçıp bir yere sığınıyorsun ve ordakilerin hakkını yiyorsun banane kardeşim bu sahada ben oynuyorum benim alanımı kısıtlıyorsun düşünsenize sen savaştan kaçıyorsun birilerinin alanını gasp ediyorsun açıkçası ben bir yere savaştan kaçıp gitsem gururum yetmez ama bu insan olmayan varlıklar her gün bunu yapıyor.Hadi neyse geçelim bugün işte zaten birbirimize bakıp bakıp böyle her an patlasak kavga edicez gibi sonra bunlarda arkadaşımıza ingilizce bir küfür etti burda yazmayayım sonra bende aynı şekilde karşılık verdim sen kimseye küfür edemezsin suriyeden gelmişsin falan diyorum her neyse sonra bu arkadaşı itmeye başladı bende onu ayırmak için ittim sonra kavga başladı biz 3 kişiyiz sonra işte yumruk tekme falan atmaya başladı arkadaşın da saçını çekiyor biz bunlarla baya dövüşüyoruz böyle sonra abiler falan ayırdı çocuğun biri sonra gitti herhalde bir yeri fena acıdı neyse bizde işte bıraktık kavga etmeyi.Ama asıl olay bu değil artık yeter ya ulan Allah'ın suriyesinden gelmişsin bize sataşıyorsun ulan arkadaş hiç mi gurur olmaz.Neyse işte okuldaykende başka bir arap çetesi yani 4 kişi falan varlar geçenlerde biz oturuyorduk bizi kaldırmaya çalıştılar bende sakin bir dille burda biz oturuyoruz kalkarmısın dedim okul olmasa daha fazla şey derdim ama neyse :)
işte sonrada gittiler bugün aynı çeteyi başka çocuğa aynısı yaparken gördük Allah'tan çocuk biz gibi insaflı değil bir tane çaktı burnuna içimin yağları eridi.İşte bu kadar arkadaşlar açıkçası ben gerekenin yapılmasını isterim ama ne yazık ki onlar Ümmeti Muhammedimizin kardeşleri(!) maalesefki elimden bir şey gelmiyor keşke bunları malum kişide anlasa.
Kardeşim biraz noktalama kullan istersen karışıyor.
Ayrıca boşverin onlarla uğraşılmaz.

SucukluYumurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
oğuzhan karaman
yere yatıracaksın kemer varsa vuracaksın bir tane kendine gelemez daha. küfür ettiyse hak etmiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama

ares_!E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Arda Bulut
Yanında çakı,silah olmadı elektro şok taşı dostum bu itlerin ne yapacağı belli olmuyor okulda vardı bıçak çekmişti bana öğretmen gelmese saplıyordu boş gezme yani bu itlerin sağı solu belli olmaz.

majorw0w

80+ Silver
Sanki biz kendi aralarımızda hiç kavga etmiyormuşuz gibi konuşuyorsun, ayrıca herkesi aynı kefeye koyma. Çok iyi anlaştığım suriyeliler var ve çoğu Türk arkadaşlarımdan iyi
Sorun bu onları savunmuyorum da bir de karşı tarafı dinlemek lazım burada yazanların hepsi haklı nedense. Kimisi ailesini buraya peşkeş çeker babam şöyle böyle diye belki de ailesi onun iyiliği için okumasını istiyordur.

Top Bottom