Neler Yeni

Hepsiburada Güvenilir mi? r5 3600

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
itopyamı hepsiburada varken
Hepsiburada teknoloji alanına bir kurulu site değil. Televizyonda reklamları görüp almayın şuralardan n11 hepsiburada trendyol bunlar kendi markası altında satmıyor. Aracı sadece. Komisyon koyup satıyor o kadar. İtopya ve inventus yıllardır bu işin içinde tereddüt etmeden gidip alınır. İncehesap hariç.

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Satıcı: Hepsiburada
Ryzen 5 3600 işlemci aldım, sıkıntı yaşar mıyım?
Ben acı tecrübemi anlatayım sadece;
Hepsiburada üzerinden TEKRAMARKET mağazasından Ryzen 5 3600 işlemci aldım. Kutusunda bir problem yoktu içini açınca işlemcinin bacaklarında yamulmalar vardı ve bir köşesinde olması gereken çentik yoktu. Ürün yorumuna sadece ''defolu geldi''diye yazdım, kurallara uymadığı gerekçesiyle onaylanmadı. Tekrar tekrar yorum yazdım hiç biri onaylanmadı. zaten tekra market e ulaşılamıyordu.
N11 in adını Çin pazarına çıkartmışlar, Hepsiburada dan çok daha ilgili ve alakalılar, çok alışveriş yaptım N11 den hiç problem yaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Enes
Aldığın satıcılarda hepsiburada değil sanırım çünkü diğer satıcılarda söylediğin fiyata var
Hayır dostum hepsiburada fiyat yükseltmiş.

Ben acı tecrübemi anlatayım sadece;
Hepsiburada üzerinden TEKRAMARKET mağazasından Ryzen 5 3600 işlemci aldım. Kutusunda bir problem yoktu içini açınca işlemcinin bacaklarında yamulmalar vardı ve bir köşesinde olması gereken çentik yoktu. Ürün yorumuna sadece ''defolu geldi''diye yazdım, kurallara uymadığı gerekçesiyle onaylanmadı. Tekrar tekrar yorum yazdım hiç biri onaylanmadı. zaten tekra market e ulaşılamıyordu.
N11 in adını Çin pazarına çıkartmışlar, Hepsiburada dan çok daha ilgili ve alakalılar, çok alışveriş yaptım N11 den hiç problem yaşamadım.
Siz nasıl bir yol izlediniz bu süreçte?

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Hayır dostum hepsiburada fiyat yükseltmiş.

Siz nasıl bir yol izlediniz bu süreçte?
Cımbız yolu :) İşlemciyi alalı 1 ay falan olmuştu yani montajı diğer parçalar geldiğin de yaptığımız için iade süreci bitmişti. Cımbız ve büyüteç yardımıyla bacakları olduğu kadarıyla düzelttik bi şekilde işlemci yerine oturdu.
Adamlar o ufacık yoruma bile tahammül edemediler.

Top Bottom