Arama sonuçları: *

1. A

Votkanın son kullanma tarihi mi geçmiş yardımcı olur musunuz ?

@Yusufcuk @yufuscuk Kanka sen manisada mı yasıyorsun
  2. A

Votkanın son kullanma tarihi mi geçmiş yardımcı olur musunuz ?

Arkadaşlar biraz önce votka aldım üstüne bakmak yeni aklıma geldi. Üstünde p : 15 11 2023 yazıyor. Son kullanma tarihi mi geçmiş ? Bu tarih üretim tarihi mi son kullanma tarihi mi ? Yardımcı olur musunuz
  3. A

Bu bilgisayarımı ortalama kaç paraya satabilirim? Üniversite için laptop alıcam

+ intel i5 11400f + asus tuf gtx 1660ti evo top edition 6gb + thermaltake kasa ve 650w psu + 8*2 16gb ram + asus b560m-p si anakart + kioxia exceria 500gb m2 ssd + asus vz249heg1r 23.8 75hz 1ms monitör Bu şekilde kaç paraya satabilirim arkadaşlar ? ortalama iki yıllık denilebilir hiç bir...
  4. A

Experienceden Güncelleme Yapınca Windows'un Sürümüyle Uyumlu Değildir Hatası Veriyor

@Ideacat dediğim çökme pubg oyunundaolmuştu. şimdi bir daha girmeyi denedim. anamenüya akadar bir hata vermedi. yani sanırım o hatayı vermiyor.
  5. A

Experienceden Güncelleme Yapınca Windows'un Sürümüyle Uyumlu Değildir Hatası Veriyor

ekran kartı sürücülerini geforce experience den yapınca indir butonuna basıyordum hızlı kuruluma geçmiyordu sürücü indirme işlemi başarısız uyarısı veriyordu. geforce experience yi silip tekrar kurdum. bu sefer hızlı kurulum ekranı geliyor ama windowsun bu sürümüyle uyumlu değildir hatası verip...
  6. A

1 ay ücretsiz acoustica7 için iptal etmek gerekiyor mu acilll

https://acondigital.com/products/acoustica-audio-editor/ arkadaşlar acoustica 7 programını kurmak istiyorum. 1 aylık deneme sürümü var. Diyelim ki deneme sürümü ile kurdum 1 ay sonunda otomatik mi iptal edilecek yoksa benim mobildeki gibi iptal etmem mi gerekiyor ? Bu programı kullanan...
  7. A

windows 10 pro oem key önerisi alabilir miyim

50 tl yi aşmayan fiyat bandında olursa mükemmel olur bir sürü site var hangisine güvenicem bilmiyorum
  8. Farklı steam hesaplarında bulunan Days Gone ve Uncharted oyununu satıyorum.

Farklı steam hesaplarında bulunan Days Gone ve Uncharted oyununu satıyorum.

Arkadaşlar elimde iki tan oyun var. Days Gone ve Uncharted. İkisinide satıyorum. İkiside farklı steam hesaplarındadır. Uncharted oyunun steam fiyatı 500 Tl. Days Gone oyunun steam fiyatı 329 Tl. Ben ikisinide çok uygun fiyattan vericem.
  9. A

Elimdeki oyunları nerede satabilirim? Uncharted ve Days gone

elimde farklı steam hesaplarında bulunan days gone ve uncharted oyunu var ve satmak istiyorum. Nerede satabilirim arkadaşlar?
  10. A

Annem Corona O Yüzden Karantinadayım Ama Dışarı Çıkmam Lazım

annem korona ben değilim. aşılarım tam olmadığından karantinaya girdim. şuan saat 19.27 acil dışarı çıkmam gerek ama babam sen evde yokken filyasyoncular gelirse ceza yeriz diye çıkartmıyor dışarıya. filyasyon ekiplerinin çalışma saatini bilen var mı aranızda bu saatten sonra gelirler mi?
  11. A

1000Tl ye Bilgisayar için Kablosuz Kulaklık Önerisi

@PapaganGülsem oha lan 2 bin TL mi olmuş:eek:
  12. A

Bu sisteme bu, fiyat değer mi?

değer gibi duruyor
  13. A

Gtx 1660ti İ5 11400f Sea Of Thieves kasma sorunu

@Uğurkan işlemci soğutucum intelin stok soğutucusu. Pc yi alalı 3 hafta oldu yeni bir bilgisayarda temizlik yapıcaksam afedersin ama başlarım öyle bilgisayara kökten iade talebinde bulunayım o zaman
  14. A

İnternetten sistemi montajlı mı almalıyım?

montajlı al kanka itopya temiz yapar kargoda sıkıntı çıkmadığı sürece eline sıkıntısız ulaşıcaktır
  15. A

LGS sınavına nasıl çalışılmalı?

3 sene önce lgs ye girmiş biri olarak söylüyorum. Bol paragraf çöz ve kitap oku yoksa sorulara mal mal bakarsın uzun uzun oluyor
  16. A

1000Tl ye Bilgisayar için Kablosuz Kulaklık Önerisi

hayperx cloud ıı kablosuz kulaklık yakışır
  17. A

7000 TL Ekran Kartı Önerisi

rtx 3050
  18. A

Yardım İşlemcimi değiştirdim driver silmeli miyim?

Sil tabi. pc nin içinden geçersin yoksa
  19. A

Gtx 1660ti İ5 11400f Sea Of Thieves kasma sorunu

@Uğurkan testleri yaptım. sen sor ben cevaplayım şimdi neyleri sana bilgi olarak aktarmam gerekiyor bilmiyorum. aşağıya oyunlardaki ilk girdiğmdee ve çıkarken ki ekran görüntülerini bırakıyorum. sadece iki oyunda test ettim. ayarlar full de her iki oyundada. (not geçiyim valorantta test için...
Top Bottom